Skocz do zawartości

Giant Propel Advanced 0 2018 - szybszy niż wiatr :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mój nabytek sprzed dwóch tygodni.

Pełna specyfikacja ze strony producenta:

https://www.giant-bicycles.com/pl/propel-advanced-0

Czemu aero? Bo wygląda rewelacyjnie, bo do najbliższych sensownych gór mam jakieś 300 km, bo jestem raczej typem sprintera :)

Kilka słów po jakichś 300 km. Przecina wiatr rewelacyjnie, w sprintach składa się jak przecinak, Di2 zmienia jak marzenie, jeden pyk małego palca i po sprawie.

Pod górę (a raczej wzgórze w mojej okolicy) również świetnie daje radę, spokojnie można stanąć na pedały i rozkołysać na boki, no ale nie do tego jest stworzony.

Stworzony jest do szybkiej jazdy na wprost, przecinania wiatru, i mocnych sprintów na finiszu. I w tym sprawdza się znakomicie :)

Zdecydowałem się na wersję Propela z klasycznym kokpitem, a nie zintegrowanym aero z uwagi na większe pole do modyfikacji ustawień pod siebie. Na razie mostek fabryczny 110.

Na zdjęciach już po moich małych modyfikacjach pod siebie.

-zmiana kasety na ciaśniejszą z fabrycznej 11-28 na 12-25 - duuużo lepiej się sprawdza na płaskich ustawkach i mocnej jeździe na czas

-dołożenie padów żelowych i drugiej owijki dla lepszego komfortu

-zmiana siodełka z fabrycznego giantowskiego na szersze 142 mm Pro Stealth z krótszym nosem

-pedały Ultegra

-bidony aero Elite Crono CX (wyglądają kozacko i podobno dają 2 waty na bidon :D:D )

Foty:

 

 

 

 

IMG_0002.JPG

IMG_0009.JPG

 

IMG_0010.thumb.JPG.7e213d75812e93b702318a09d70bc84a.JPG

 

IMG_0011.thumb.JPG.ccd70e983a9585b3fd36f7cdfd5c6f5d.JPG

 

IMG_0015.thumb.JPG.044f7cfb92b59a1446aa0fdc359abc47.JPG

 

Najserdeczniejsze podziękowania dla JaJacka za pomoc w wyborze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...