Skocz do zawartości

Romet Huragan 2, Huragan 2+ czy Kross Vento? Wybór pierwszej szosówki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem wyżej wymienionych rowerów. Kiedyś jeździłam już na kolarzówce, a teraz myślę nad zakupem takiej w granicach 2500. Z góry mówię: Tribana odrzuciłam przez 3 blaty. Nie trawię takich, pomimo, że sam rower byłby całkiem dobrą propozycją...

Czy wyjaśni mi ktoś różnice między huraganem 2 a 2+? W 2 widzę Sorę, a w 2+ Clarisa, który jest teoretycznie gorszy (tak czytałam, ale niezbyt się na tym znam). Jakie jest Wasze zdanie o tych rowerach? Jakie doświadczenia? Wiem, że żadnych cudów w takim przedziale ceny nie dostanę, ale chcę rower, który nie przysporzy mi kłopotów z naprawami i wymianą słabych części. Mam zamiar jeździć dla przyjemności, zdrowia, rekreacyjnie. Raczej nie będę się brała za jakieś wyścigi. Przeglądałam opinię o Huraganach i trafiłam na parę osób, które pisały, że mają one bardziej sportową pozycję, nie dla wszystkich wygodną. To prawda? Rzeczywiście odbiega to aż tak od typowych szosówek endurance?

Czasami lubię też skręcić z asfaltu w jakąś polną czy leśną ścieżkę. Na takich amatorskich rowerach jest to niemożliwe, czy przy rozważnej jeździe nawet wykonalne?

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł, proszę pisać. Przejrzałam już sporo rowerów, problem jest taki, że musiałabym takowy przymierzyć, a jak na razie większość była niedostępna, czasami nawet w całej Polsce. Zwłaszcza Romety....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...