Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, thalcave napisał:

Z tych dwóch wziąłbym tańszy model.

Brak sztywnych osi nie jest tu chyba wielką wadą?

Jesteś z Trójmiasta, więc zapytam, czy polecisz jakiś konkretny sklep w naszej okolicy ( Scotty mają u Żuchlińskiego i w Wysepce na Oliwie) , a może znasz kogoś, kto składa rowery pod konkretne wymagania marudnego klienta :)?

Odnośnik do komentarza

Wysepka, Żuchliński, DRE Rowery (Trek, Gdynia i Gdańsk), Kołodziej w Gdyni to jest to co polecam.a do wypraw to kupiłbym sobie coś na Alivio z Shadow, 3 blaty z przodu i amor powietrzny ale najtańszy. Naprawdę nie ma sensu ładować się w drogi osprzęt na wyprawy bo trudniej go naprawić/zastąpić jak coś się zje... na wyprawie.

Odnośnik do komentarza

Merida Big Nine 500 (nie Lite). 

Możliwy zakup za 3tys.

Hamulce, koła i piasty to najgorsze elementy roweru, ale za tą cenę nie spodziewałbym się więcej.

Bardzo dobra waga. Mój rozmiar L waży 12,45kg bez pedałów.

Najnowsza Deorka z Shadow+. Lekki i sztywny amor Manitou Markhor (chodź niektórzy piszą, że trzeba go mocniej podpompować dla mnie najniższe proponowane ciśnienie jest idealne). 

Odnośnik do komentarza

Poszukiwań rowerów ciąg dalszy. Nie wiedziałem, że tak ciężko kupić rower...

Ograniczam się do poszukiwań w lokalnych sklepach, bo tak najwygodniej mi będzie kupić. Odwiedziłem wczoraj dwa.

 

Sklep nr 1 - od razu udało się wynegocjować dość ciekawe rabaty i tak:

Propozycje dla dziewczyny:

Merida Big Nine 500 Lite - 3999zł

Merida Big Nine 300 - 3000 zł

Propozycja dla mnie:

GT Zaskar Comp - 4400 zł 

 

Sklep nr 2 - tutaj z negocjacją jest problem

Propozycje dla dziewczyny:

Bergamont Revox 7 - 3975 zł

Propozycja dla mnie:

Specialized Chisel Comp 2018 - 5599 zł

 

 

Odnośnik do komentarza

@PeQ200 to ma być rower do wojaży, długich, całodziennych, czasami kilkudniowych wycieczek. Na których rowerach wy czujecie się dobrze? Łatwiej będzie wybrać rower z 3-4 który Tobie i Twojej lubej odpowiadają. Sporo rowerów które tu uwzględniasz to typowe ścigacze, które nie są projektowane a ni do długich dystansów ani na sakwy. nie wyobrażam sobie spędzić całego dnia na moim ukochanym Procaliberze.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, thalcave napisał:

@PeQ200 to ma być rower do wojaży, długich, całodziennych, czasami kilkudniowych wycieczek. Na których rowerach wy czujecie się dobrze? Łatwiej będzie wybrać rower z 3-4 który Tobie i Twojej lubej odpowiadają. Sporo rowerów które tu uwzględniasz to typowe ścigacze, które nie są projektowane a ni do długich dystansów ani na sakwy. nie wyobrażam sobie spędzić całego dnia na moim ukochanym Procaliberze.

Nie do końca. To ma być rower do popołudniowych wyskoków na oliwskie pagórki, a okazjonalnie do przytroczenia jakiegoś bagażu i pokonania dłuższego dystansu np. Wisła 1200.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...