Skocz do zawartości

Polecane posty

Dnia 17.05.2019 o 15:50, slonce napisał:

Jak przymiarka do Cuba damianj?

Ja dziś mierzyłam scotta - s chyba lepsza;)

Znalazłam na olx, Twój rozmiar- cena fajna, pewnie jeszcze do targowania:)

I nie tak daleko ten scott;)

//www.olx.pl/oferta/scott-scale-kolo-29-jak-nowy-CID767-IDzUyaZ.html#16b251390e;promoted

Cześć, 

nie przymierzałam bo nie byłam, nie chciało mi się jechać... trochę jestem już tym zmęczona ... chyba Scott mi się bardziej podoba i nie mam siły już szukać temat męczę od połowy marca 😞

dziękuje za olx-a:) dzwoniłam ale na razie nie mam po co jechać 😞

byłam w scott-cie w kat z fotelikiem i do ramy M nie pasuje jest 3 cm ponad oponę a to zdecydowanie za mało 😞 (jest jeszcze opcja zmiany mocowania ale nie wiadomo czy też będzie pasować),

a w ogóle sprzedawca jako jedyny zasugerował mi bym poszukała ramy L i bym sobie porównała M z L 

wiec jutro będę dzwonić i szukam tak by jakiś sklep miał M i L

a Ty się cieszysz już nowym rowerem :) co wybrałaś ?

Ano właśnie też nic jeszcze nie wybrałam;)

Zastanawiam się,  czy na pewno chcę rower za ok 3,7 k?- jak ten Scott.

Jeżdżę rekreacyjnie- w większości z dziećmi ( z 6 latką nie poszaleję;), choć sama  tez- wtedy trochę "ostrzej", ale czy na tyle, żeby poczuć  różnicę np mdzy powietrznym suntourem (cube- cena 2800)a RS( Scott 3700)?

Początkowo zakładałam budżet nie większy niż 3k, choć pewnie prędko następnego roweru nie kupię,  więc może warto zainwestować  ..

No i ten dylemat co do rozmiaru,  w większości sprzedawcy proponują m, nieliczni s.

Ostatnio jeździłam na swoim starym rowerze( crossopodobna m na kołach 28) w dolinach podkrakowskich ( dużo zjazdów, podjazdów,  kamieni ) i zarzekalam się w duchu że tylko 15 na małym kole, po czym wjechaliśmy na lepiej przygotowana ścieżkę i było zupełnie ok na moim wielkim rowerze;)

Jeszcze jedno, dzwoniłam do Scotta w Krakowie- mają m 2018- jako jedyni tu w naszych okolicach