Skocz do zawartości

[okulary] Siroko fotochromowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Rozgladam sie za jakimis okularami na rower i do biegania. Czytam i czytam i w sumie niewiele sie dowiedzialem. Do rzeczy.

Szukam okularow z fotochromami, z duzymi szklami w rozsadnych pieniadzach.

Wiele razy trafilem na strone https://www.siroko.com/products/sunglasses-k3-photochromic-black  i te okulary podobaja mi sie, jesli chodzi o wyglad.

Okulary sa chyba dosc ciemne 42%-11% przepuszczalnosc, ale idzie lato wiec czemu nie.

 

Czy ktos mial z takimi okularami do czynienia? Znacie ta firme? Troche glupio kupowac okulary przez internet, ale w mojej miejscowosci nie mam duzego wyboru. Na upartego cos sie znajdzie.

Nie spieszy mi sie z zakupem, wiec chetnie poogladam co polecacie. Chcialbym jednak, zeby spelnialy moje 2 warunki i miescili sie w okolicy 300 zl.

Z gory dziekuje, kontynuuje moje poszukiwania i pozdrawiam ?

 

PS. Na olx niedaleko mnie znalazlem okulary Rudy Project Stratofly po 250 zl. Wybiore sie przymierzyc, ale czytalem, ze fotochromy zdychaja po jakims czasie. Oplaca sie isc w uzywane okulary? Czy naczytalem sie bzdur? ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ok, a jeśli chodzi o fotochrom, to jak oceniasz "fotochromowatość" tej szybki? W jakich warunkach świetlnych się sprawdza, a gdzie nie daje rady - mam na myśli od głębokiego cienia do pełnego słońca.

Pytam, ponieważ szukam w miarę uniwersalnych okularów na długie dystanse i co za tym idzie różne warunki świetlne, a w cenie promocyjnej (które robią co jakiś czas) te Siroko wyglądają całkiem sensownie (mają też możliwość wpięcia wkładki korekcyjnej, co dla mnie jest plusem, a u konkurencji nie zawsze jest taka możliwość).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Hej, 

Zastanawiam się nad okularami siroko, koszt nie duży, a będą to moje pierwsze oksy, bo od niedawna jestem w posiadaniu szosy, zależy mi na fotochromach. Czy możecie coś doradzić jaki model wypada najmniejszy, najzgrabniejszy? Dla kobiet, nawet dzieci. Jestem dość drobnej budowy, więc nie chcę wyglądać jak mucha haha :D 

Z góry dziękuję za polecanki! :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...