Skocz do zawartości

MTB XC -> shockblaze


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jajacek napisał:

Bardzo mało popularna u nas marka. Ale widziałem w necie wiele ich rowerów, które miały ręce i nogi. Te też mają ale czy za tę cenę to wątpię.

Czyli sugerujesz że konkurencja jest tańsza? Jak tam co byś polecił? Mam problem z dobraniem rozmiaru (174cm przekrok 80cm) bo jeśli na długość jest dobry to klejnoty na ramię i odwrotnie dlatego myślałem o kross dust 1.0 2019 rozmiar m ale nikt go nie ma aby przymierzyć a alternatywa może trek x-caliber 8 ma sportowa geometrie i napewno coś bym dobrał ale słyszałem że ludzie narzekają na powłokę lakierniczą że się bardzo rysuje i co tu zrobić a roweru szukam już bardzo długo budżet to max 4500zl a przeznaczenie uniwersalne lasy asfalt i raz na jakiś czas wypad w góry  ehhh pomóźcie coś wybrać bi zwariuje ?

Odnośnik do komentarza

Firma będąca dystrybutorem rowerów Shockblaze jest mi nieznana. Więc za brak wiarygodności odejmuję 10% od ceny. Za kraj pochodzenia, czyli Włochy, kolejne 10%. Handlowałem z Włochami i są na mojej liście nacji z którymi chcę mieć do czynienia gwarancyjnie na końcu kolejki, razem z Chińczykami, Grekami czy Turkami. Oczywiście są chwalebne wyjątki takie jak Campagnolo. Określenie Sneaky Italians nie bierze się z niczego.

174/80 to jest rozmiar ramy roweru mtb 17,5 cala. Klejnoty na ramie to nie problem. Nie jeździ się stojąc nad rowerem. X-Caliber 8 jest bardzo przyzwoitym rowerem. Trek ma najlepszą gwarancję na rynku. Z tańszych rowerów Cube Attention czy Cube Attention SL o bardziej rekreacyjnej geometrii. Kellys Gate 50, Rose Count Solo, Merida Big Nine 500 Lite. Jest tego mnóstwo.

Odnośnik do komentarza

Ocenie tylko ten droższy:

  • producent dla mnie nieznany
  • nic o geometrii
  • ani jednej sztywnej osi za ponad 4k?
  • wydaje się to być dobry osprzęt kosztem ramy, ale osprzęt i tak się zużyje więc trzeba będzie go wymienić

Dla mnie rower za tą kasę to już jest jakiś koszt i podchodzę do tego bardzo ostrożnie.Raczej nie zainwestowałbym w ten rower. Jak już wolałbym Kross Levela 7 (którego Łukasz testował) albo odpowiednik ze stajni Kellys'a.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, thalcave napisał:

Ocenie tylko ten droższy:

  • producent dla mnie nieznany
  • nic o geometrii
  • ani jednej sztywnej osi za ponad 4k?
  • wydaje się to być dobry osprzęt kosztem ramy, ale osprzęt i tak się zużyje więc trzeba będzie go wymienić

Dla mnie rower za tą kasę to już jest jakiś koszt i podchodzę do tego bardzo ostrożnie.Raczej nie zainwestowałbym w ten rower. Jak już wolałbym Kross Levela 7 (którego Łukasz testował) albo odpowiednik ze stajni Kellys'a.co racja 

Bardzo trafne spostrzeżenie dzięki pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...