Skocz do zawartości

Malowanie ramy - gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze zna dobra lakiernie,  najlepiej z wojewodztwa dolnoslaskiego?

Chce pomalowac rower na fluoresencyjny kolor. Jeszcze nie wiem, czy to bedzie zolty, czy pomaranczowy czy tez zielony.

Podoba mi sie malowanie tej ramy, choc widelki tez bym dal na ten sam kolor:

https://road.cc/content/review/215760-ribble-cgr

Szkopul w tym, ze Ribble juz nie robi i nie ma na stanie tych rowerow, w tym malowaniu. 

Oprocz tego,ze chcialbym, by kolor rzucal sie kierowcom, chce by po zmroku lakier swiecil jak moja kurtka Proviz:

https://www.provizsports.com/en-gb/?gclid=EAIaIQobChMIqI_GrdeG4gIVqrDtCh3-6ggdEAAYASAAEgKGxPD_BwE

Jedyne co mi google dalo na Dolny Slask to Loca Bikes. Tu jednak priorytetem sa ich rowery, a kolejke chetnych maja na ponad 3 miesiace do przodu.

Loca Bikes polecil mi Dream Workers tez z Wroclawia, ale odpowiedzi nie doczekalem sie zadnej od kilku dni.

Zapytalem wiec wiele lakierni na Dolnym Slasku o to samo, ale dostalem odmowy. Owszem moga mi polakierowac, ale na standardowy kolor lub z palety RAL, ale nie byliby w stanie dac druga warstwe, ktora odbijalaby swiatlo w nocy . Zalezy mi na tym, bo jak jestem w Polsce to jezdze duzo noca, po zmroku, a wiem, ze moja kurtka dziala, jest widoczna, kierowcy zwalniaja i daja wiecej miejsca. Wiem, ze tego typu farby oferuje Volvo oraz Albedo, ale rame i widelec musialby pomalowac ktos, kto zna sie na rzeczy. 

Terminy mnie nie gonia, bo w Polsce bede dopiero za niespelna 3 miesiace, wiec czas mam. Rower, ktory pojdzie do malowania bedzie nowy, wiec karton na niego akurat bedzie, ale nie bede w stanie sam przygotowac ramy do pomalowania. Oprocz malowania potrzebne bedzie rowniez usuniecie warstwy lakieru. 

Znacie moze jakas firme, ktora takie rzeczy robi?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...