Skocz do zawartości

Serwis/sklep/etc do tuningu roweru we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

podpowiecie gdzie we Wrocławiu można podejść, pogadać a potem kompleksowo zrobic tuning roweru? Potrzebuje wymienic kola na nieco szersze i solidniejsze, wymienić i podniesc kierownice oraz potencjalnie zalozyc alfine 11 z (latwo wymienna) pojedyncza tarcza z przodu w miejsce obecnego 3x7, może coś podłubać przy obecnych (tanich) v-brake i tak dalej ? 

 

Ogolnie i teoretycznie cos tam wiem, ale nie na tyle zeby poskladac z czesci rower na posiadanej ramie (Author Equipe Mystic z polowy lat '90). Nowego roweru raczej nie chce kupowac, solidna cieniowana cro-mo ze sztywnym widelcem wydaje sie optymalna do mojej wagi i potrzeb.

Odnośnik do komentarza

http://www.jsr.com.pl/#serwis

a regeneracje roweru (o ile piasta wchodzi w grę) zacznij od przemyślenia czy nie starczy CI Nexus 8 Premium z dwoma tarczami z przodu - na miasto wystarcza mi mała tarcza a poza miastem duża - "kompakt szosowy" 53T/39T - cena zestawu korba, zestaw zebatek, piasta i montaz w kole wyniosła mi 2/3 ceny ceny Alfine 11 z montażem. Wada jest brak możliwości montażu z tyłu tarczy ale szczerze powiedziawszy na przód siła hamowania zazwyczaj jest mega a tył to tylko aby stał.

Odnośnik do komentarza

nie mam ramy do tarczówek, o ile z przodu pewnie wystarczyloby wymienic widelec to z tylu... ciezko to widze ? poza tym Vbrake spokojnie mi wystarcza do szczescia. Co do 2x8 Nexus albo 1x11Alfine to sam nie wiem. Dlatego chcialem pogadac z kims na zywo jakie sa opcje i ceny przy mojej ramie. Bo moze sie okazac ze jakas opcja odpadnie ze wzgledu na (bo ja wiem) prowadzenie linek ? albo niekompatybilny trojkat z tylu... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...