Skocz do zawartości

siodełko do 150 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam  dobrego siodełka do 100-150 zł do jazdy na rowerze szosowym. 

  • Przeznaczenie siodła to jazdy do 100 km  i sporadycznie  kilka razy na miesiąc trasy 150-200 km .  
  • Preferuję siodełka z otworem.
  • Pozycja jaką przyjmuję  jest endurance.
  • Mój rozstaw kości kulszowych to 110 mm, więc  zgodnie ze sztuką powinienem  używać siodła o szerokości 143 mm, do tej pory jeździłem na siodełkach o szerokości 130 mm i miewałem problemy z bólem krocza.

Poleci ktoś coś za rozsądne pieniądze?  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak mówi stare kolarskie powiedzenie '' co tyłek to opinia '' dlatego ciężko polecać komuś siodełko. Co pasuje jednemu drugiemu, już niekoniecznie, taka prawda. Jak tylko masz możliwość szukaj sklepu gdzie mają siodełka testowe. Wtedy spokojnie sobie wypróbujesz i może znajdziesz to najlepsze. Jak nie to pozostaje metoda prób i błędów, czyli kupujesz licząc że trafiłeś ?  Dobre opinie zbierają siodełka WTB niestety bez otworu, ale z kanałem, oraz Sell Italia. Ja sam przerobiłem kilkanaście siodełek i tego idealnego jeszcze nie znalazłem. Obecnie sprawdzam Bontrager Montrose i Specialized Power, niby dobre są, ale nie do końca mi pasują. Oczywiście to też kwestia odpowiedniego ustawienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...