Skocz do zawartości

Torba na sztycę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wraz z zakupem lepszego sprzętu do jazdy po szosie wzrósł także mój apetyt na  przebywanie dłuższych dystansów. Wczoraj i przedwczoraj   przejechałem trasy  120 km i poczułem że brakuje mi czegoś takiego jak torba ( na sztycę albo na kierownicę. Nie wiem które rozwiązanie jest lepsze) w której mógłbym  wozić jakieś przekąski typu banany, batony, kanapki. Co prawda  mam  możliwość montażu bagażnika i montażu sakwy crosso ale po zważeniu zestawu: bagażnik + sakwa wychodzi mi  ponad 1 kg wagi, wg mnie za dużo  do tego aby  przewozić lekkie rzeczy tj. do 1-2 kg. Poleci ktoś jakąś niedrogą torbę spełniającą moje wymagania? Ma być tanio i dobrze ?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, karol1994czx napisał:

Ma być tanio i dobrze

To nigdy nie kończy się dobrze

 

Torby na kierownice są wygodniejsze bo możesz w nich grzebać podczas jazdy, są dość spore, ale... mogą Ci uszkodzić lakier na główce ramy więc trzeba ją dobrze zabezpieczyć.

Torby na sztyce są cięzsze w dostępie i te mogą się bujać podczas jazdy. Zobacz co oferuje Decathlon: https://www.decathlon.pl/C-2573723-koszyki%2c-sakwy%2c-sakiewki-i-torby-rowerowe/N-457046-rodzaj-produktu~torby-na-rame---kierownice-trekkingowe/N-457046-rodzaj-produktu~torby-podsiodłowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...