Skocz do zawartości

3500zł - mtb dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, koyot napisał:

A dlaczego żonce nie kupisz Specialized'a? Zwiększyć budżet i niech ma podobna maszyne jak Ty. Dlaczego ma miec gorszy od Twjego, skoro chce jeździć na czyms dobrym i sprawdzonym... Jak dobrze poszukasz to znajdziesz model Chisel Comp damski nawet ponizej 5 tys. zl. A i kolor pewnie sie spodoba.

Pewnie że można porwać się na jakiś rower w granicach 5000zł, tylko pytanie czy jest sens skoro nie będzie wykorzystywała potencjału takiego sprzętu. Żona jeździ spokojnie, natomiast ja i syn jeździmy nie dość że częściej to i dosyć agresywnie. Sama stwierdziła że aż tyle nie chce wydać na rower.

A czy taki rower byłby w porządku: https://allegro.pl/oferta/cube-access-wls-sl-2017-coral-rama-16-kola-27-5-7536304801

Od tej Meridy chyba lepszy.

Odnośnik do komentarza

Po dokładnym przeanalizowaniu specyfikacji CUBE ACCESS WLS SL, rower został zamówiony. Osprzęt dobry, producent też, a i cena atrakcyjna, bo w sumie po negocjacjach wyszło 3490zł, tak więc zmieścił się w zakładanym budżecie. Najważniejsze, że podoba się żonie (kolorek?) i mam nadzieje, że będzie równie zadowolona jak ja ze swojego. Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc i cierpliwość?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...