Skocz do zawartości

Rower do 2000 na początek/dojazdy+wyprawy/lekki


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy chyba jak definiujemy to "dziko" ? Mi chodziło o to, że muszę uwzględniać na trasie jak najwięcej cywilizowanych większych sklepów, po których wiem, czego się spodziewać - Biedronki, Lidle, ewentualnie Delikatesy Centrum. Natomiast do sklepów "specjalistycznych" podchodzę z ogromną dozą nieufności. To samo z półkami ze zdrową żywnością w większych sklepach. Napiszą Ci bezglutenowe, zapłacisz dwa razy tyle, a skład gorszy niż w zwykłej rzeczy, tylko żeby wiedzieć jakiej firmy. Zawsze tak się śmieję z tego, że są parówki i są Berlinki. Te drugie mają bodaj najgorszy skład ze wszystkich, a już na pewno gorszy niż tańsza seria pure z Lidla.

Tak że to nie jest tak, że piszę, że to niemożliwe. Chodzi mi jedynie o to, że bardzo nie lubię wywalać kasy w błoto bez takiej konieczności. A za takie coś uważam kupowanie w sklepach dla alergików albo płacenie za nocleg ze śniadaniem, z którego nie mam możliwości skorzystać. To tak, jakby wziąć pokój z kablówką i widokiem na jezioro. No można, ale po co, skoro mam tylko przenocować i jechać dalej?

 

Natomiast jeśli idzie o towarzystwo... Nie, nie szukam w znaczeniu takim, że nie mam ochoty wchodzić na jakieś grupy, które są na to nastawione ? Muszę kogoś dobrze znać, nabrać zaufania i dopiero przy okazji decydować się na tak ekstremalną wspólną przygodę. Więc prędzej przy okazji, a nie tak, żeby umawiać się z kimś, o kim wiem niewiele. Jakie tempo preferuje, co lubi zwiedzać, jakie ma priorytety i tym podobne. A jeszcze jak trafię na jakiegoś gadułę, to już w ogóle chyba padnę. Ja jednak wolę jak @rowerowy - nacieszyć się swiatem, kontemplować widoki, zatrzymywać się na zdjęcia i tak dalej. To wymaga dużego zgrania, a nie tak znalezienia sobie po prostu kogoś, żeby ze mną gdzieś pojechał. Jakbym miała chęć, to przede wszystkim pisałbym już na tym forum. Ale dziękuję, może komuś się rada przydać ? Na razie forum podróży rowerowych trochę mnie zniechęciło, takie negatywne pierwsze wrażenie, może się kiedyś jeszcze przekonam. A z Facebooka nie korzystam.

 

Jeny, na jaką marudę wyszłam. Sorry, weź przez pół ? Nie jestem taka straszna, tylko jasno wiem, czego chcę lub - bardziej jeszcze - czego nie chcę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...