Skocz do zawartości

MALAGA+SIERRA NEVADA+"SZOSA"+MARZEC 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  :)

Po dopiero co zakończonym kilka dni temu i bardzo udanym Road Cycling Tripie w Calpe(Hiszpania) i okolicach mam jeszcze większy głód gór, jazdy, podjazdów, zjazdów, serpentyn, prędkości, endorfin, słońca i temperatur rzędu 18+ C (film w załączniku jest z tego Road Trip'a)

W związku z tym chcę kontynuować tą dobrą passę i tym razem kolejna mekka kolarzy szosowych a w zasadzie COMBO: Malaga+Sierra Nevada (Hiszpania)

Kiedy: start-początek marca

Jak długo: 17 dni. 10 dni-trasy wokół Malagi, 6 dni-trasy w górach Sierra Nevada ?

Za ile: Koszta akomodacji przy 3-ech osobach:około 550/osobę+Bilety lotnicze na tą chwilę: ok.300 zł (2 strony)+rower+wyżywienie na miejscu. Całość liczę zamknąć w ok.1500 zł/osobę za 17 dni fantastycznej, rowerowej przygody.

Zapraszam do udziału dwie, max.trzy osoby-Panie/Panów szosowców lub MTB-owców, którzy regularnie jeżdżą na rowerze. Będzie sporo przewyższeń, dzienne dystanse ok.100 km+.

Po 10 dniach spędzonych w Maladze w apartamencie z basenem(zdjęcia) przemieszczamy się około 130 km rowerami do tradycyjnego, rustykalnego domu z kominkiem z panoramą 360 stopni na otaczające góry...z którego w dzień z przejrzystym niebem będziemy wieczorem podziwiać Maroko przy butelce lokalnego wina.???

PS. Dla osób potrzebujących WiFi do pracy po rowerowym dniu informuję, że w obu akomodacjach jest ono dostępne.

Na wszelkie pytania osób poważnie zainteresowanych odpowiem drogą telefoniczną. Podeślij wiadomość prywatną, podam nr tel. Jak znasz kogoś, to możesz podrzucić mu info.

1-szy taki wypad, nie leciałaś/leciałeś jeszcze z rowerem?...żaden problem, pomogę 1f642.png:)

Decyzję trzeba podjąć w miarę szybko ze względu na dostępność/cenę lotów oraz akomodacji.

Calpe 2019, film: https://www.youtube.com/watch?v=6gxWAB4KG8g&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza

Bądź w kontakcie. Może bym wysłał młodego ale nie wiem czy na tyle ze szkoły się uda go wyrwać. Dla niego optymalny wyjazd byłby ok. 10-12 dni żeby zrobił 2 mikrocykle po 4 treningi. Sprawdzę jak wygląda kalendarz szkoły. O ile 15-latek wchodzi w grę. Z tym że szansa że za nim nadążycie pod górę jest bardzo nikła.

Nasz koleżanka siedzi teraz cała zimę w Maladze i chyba jej bardziej odpowiada ta okolica niż Calpe w zeszłym roku. Dla mojego młodego Calpe za  płaskie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...