Skocz do zawartości

Poszukuję, kupię Garmina 1000.


DawidK

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak licznik mam stary sigmy 1200 chciałbym przenieść ile w sumie przejechałem km i czas.  I Co mnie zaskoczyło założyłem konto i tam są jego aktywności i chciałbym je usunąć, pojedynczo się da, ale nie widzę usuń wszystkie? Nie ma problemu mogę nawet oddać jedno czarne. Ja zaś ten wysięgnik wolałbym czarny biały czy szary nie czerwony. A odnośnie lampki może by ci tak pasowało przyjeżdżam otwieram pudełko i pytam zostaniesz moją rowerową dziewczyną i zakładam na palec tak jak na zdjęciu: https://drive.google.com/open?id=1J9blEOINnrQ3r5pcui21dv_wjPoOuwLb :) A chodzi o taki jakby nosek : https://drive.google.com/open?id=1ucoo3ZAmmD-ZIb50Tley94ZjEytMYn59

Odnośnik do komentarza

Do takich oświadczyn chyba bardziej nada się pilot. A jeszcze jak to będzie pilot, który steruje chłopakiem, moje wahanie może się mocno skrócić ?

Takich danych nie przerzucisz. Zrób sobie pamiątkowe zdjęcia i możesz dorzucić wpis na Facebooku ? To niestety licznik, który nie komunikuje się z niczym, poprzednia epoka i tyle. Niestety.

Co do usuwania aktywności, najlepiej było najpierw je usunąć z licznika - wtedy dało się wszystkie. A jak się zaimportowały do konta, to trochę średnio, bo nie wiem, czy da się hurtem, czy nie trzeba każdego ręcznie z listy. Nie wiem też, czy będzie mieć to wpływ na rekordy - mi się tak zaimportowało średnie tętno z używanego zegarka i mimo że usunęłam wartości z tamtych dni, to i tak mi liczy do statystyk ? Ale rekordy, z tego, co wiem, można łatwiej usunąć niż jakieś statystyczne dane sprzed roku.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie. A resetowałeś licznik? Zauważyłam, że Garminy czasem dziwnie się zachowują - po resecie niby nie ma żadnych jazd, a potem po kolejnym resecie potrafią wrócić. Zdarzyło mi się tak zarówno z 520, jak i 1000. Natomiast nie wracają nigdy, jak się je usunie z urządzenia ręcznie.

A to konto to co takie cichociemne masz, że wszystko prywatne? ?

Odnośnik do komentarza

O to ciekawe jak zmierzyło. Już trochę opanowane muszę do gościa sms napisać odnośnie tej gumki. Bo na razie nikt nie wie. A i minus jeden muszę kartę pamięci kupić bo mało miejsca na aktualizację. I udało mi się usunąć jego pliki.  Z kompem mam już połączone. Jeszcze tylko dane z Sigmy przenieść. Jak niż będzie się dało, to wpisze w formie treningu ręcznie. A i dziwne że nie da się wprowadzić ręcznie liczniki to miały. 

Odnośnik do komentarza

Jak widzę, że ktoś ma tyle samo wzrostu i mniej waży, to nie muszę liczyć BMI, aby stwierdzić, które jest większe ?

A ta gumka to na co Ci dokładnie? Nie można zwykłej smyczy w pierwszym lepszym GSM kupić za 3zł?

Planujesz wpisać jedną jazdę o długości np. 1000km trwającą 500h?! ? Jak już tak Ci zależy, to lepiej eksportuj z Endomondo i wgraj do Connecta - przynajmniej statystyki będą sensowne, a nie że osiągniesz rekord jazdy 500h, którego nigdy nie pobijesz. Możesz też dodać rower, by znać jego przebieg. Ale i to nic nie da samemu licznikowi. Licznik mierzy dane licznika, a nie ogólne statystyki (poza rekordami). To znaczy ja na przykład obecnie mam jedną jazdę i dystans 10km, chociaż wszystkie wcześniejsze jazdy od  lipca 2018 miałam na koncie w momencie połączenia z nim nowego Garmina.

 

Odnośnik do komentarza

No faktycznie co ja bym bez ciebie Elle zrobił. Taka dziewczyna by mi się przydała. Czasem jako niepełnosprawny dziwne myślę, no przecież potem bym nie pokonał takiego czasu. Na endo nie mam tylko na liczniku Sigmy 1200 sama go kiedyś chwaliłaś, a z niego nie ma jak przenieść.  A przed uprawianiem sportu jeszcze mniej ważyłem. To moja zmora była, gdzieś 10 kg mniej. 

Odnośnik do komentarza

Mój drogi, ale ja chwalę także Clarisa i Treka Leksę, i czy uważasz, że poleciłabym go z czystym sumieniem Markowi Kapeli na kolejny wyścig? ? Sigma kosztowała około 50zł (ja mam na kabelku), podczas gdy obecny 1700zł - widzisz może jakąś różnicę? ? Przy okazji możesz zapytać Łukasza, czy z jego Sigmy Rox za 500zł przeniesiesz takie dane, bo z mojego Garmina 520, tak jak Ci pisałam, oprócz rekordów, nic się nie przeniosło.

Odnośnik do komentarza

Zrozum, że w urządzeniu kalibru garmina 1000 nie chodzi o zapis tych całkowitych wartości.

To masz zapewnione przez Garmin Connect, endomondo i strave, które są niezależne od urządzenia, roweru. Tam masz o wiele bardziej rozbudowane statystyki "kariery" niż dwie liczby.

I na pewno wsparcie garmina nie przejmie się twoją prośbą o dodanie tej funkcji. Bo nie ma jej od wielu już generacji urządzeń, a na początku też były takie głosy jak twój. Nie przejęli się wtedy, nie zrobią tego teraz.

Musisz się przestawić na inny system i co najwyżej przenieś swoje dane z endomondo do garmin connect.

 

Tapatalk'd

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki rozumiem, wiem że innego typu. Zależało mi na pewnych rzeczach i temu taki. Podobno da się wpisać. Napisałem sms do gościa od którego kupiłem. I zadzwonił, że taka opcja jest w Garmin Connect po sparowaniu czujników. Jak sprawdzę dam znać. Wiem nie muszę tego na komputerku mieć ale tak jak piszesz na Connect, endomondo czy stravie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...