Skocz do zawartości

Używane pedaly m520


Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem w ciemno bym nie kupił, jak masz możliwość chociażby obejrzeć na żywo jak wyglądają, to prędzej, ale to i tak trzeba by je założyć do roweru i sprawdzić czy się prawidłowo wpinają, płynnie obracają, itp. Jeżeli byłoby z tym ok, to połowa ceny nowych byłaby w tym przypadku w miarę ok. W Deca kosztują 90 zł, masz pewność że działają prawidłowo, masz gwarancję, itp. Inna sprawa, że przy wadliwych pedałach może się zdarzyć że się na przykład nie wypną kiedy trzeba i koszty leczenia mogą być znacznie wyższe, ja bym się nie bawił w takie oszędności.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to chciałem napisać, że jak doliczysz 35-40 złotych za bloki, to interes z kupieniem używanych pedałów, przestanie się opłacać.

To jest w ogóle zabawne, że przy PD-M520, zwłaszcza mocno używanych, bardziej się "opłaca" je sprzedać (komuś kto ma już bloki) za 25-30 złotych i kupić sobie nowe pedały z blokami za 100 złotych.

 

22 godziny temu, pepe napisał:

W Deca kosztują 90 zł, 

90 zł kosztują pedały B'Twin/Rockrider. Na zdjęciu wyglądają bardzo podobnie do Shimano PD-M520, ale przy różnicy 10 zł w cenie, wolałbym kupić Shimano. Tym bardziej, że te Rockridery nie mają zbyt dobrych opinii na stronie Decathlonu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.01.2019 o 20:31, karol1994cz napisał:

Kupiłem nowe za 120 zł razem z blokami. W sumie podobnie bym zapłacił gdybym do tamtych używek musiał kupić bloki. 

A po co tak przepłaciłeś, skoro w Deca są po 99zł? Te same, tylko bez pudełka. Wiem, bo kupowałam pierwsze z pudełkiem w sklepie i potem drugie do drugiego roweru w Decathlonie. Różnica jest taka, że w Deca byłam skazana na jeden kolor ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...