Skocz do zawartości

Triban 3


karol1994czx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem sprzedać moją szosówkę.   https://ibb.co/D4HRHkL Jest to  triban 3 w rozmiarze  57  tutaj wstawiam link do specyfikacji https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-3-uk-id_8274036.html.

Krótko na temat historii roweru: Rower kupiłem w sierpniu 2018 roku od emeryta, który kupił rower i po niedługim czasie dostał wylewu i zaprzestał uprawiania tego sportu.  Jeśli wierzyć jego słowom to przejechał łącznie może ze 200 km, a  po wylewie rower stał przez kilka lat w kotłowni. O prawdziwości jego słów świadczył idealny stan roweru.  Niżej przedstawię bardziej przejrzyście historię roweru.

1)  2014/2015 Zakup roweru przez emeryta. Wykorzystywanie roweru do krótkich przejażdzek

2) 2016 Rower  idzie w odstawkę z powodu problemów zdrowotnych emeryta ( zawał)

3) 2016-2018 Rower stoi nieużywany w suchym pomieszczeniu ( kotłowni)

4)  sierpień 2018 Rower przechodzi w moje posiadanie.

5) sierpień 2018 - listopad 2018 Pokonując na nim  około 2500 km.

Powyższe punkty opierają się na słowach poprzedniego właściciela, sądząc po wieku poprzedniego właściciela i pozycji społecznej ( jest windykatorem) nie widzę powodów dla których miałby oszukiwać.

Ten rower w trakcie mojego użytkowania dorobił się kilku mało istotnych uszczerbków które w żaden sposób nie umniejszają jego technicznej sprawności, są nimi następujące defekty:

a) ryski na klamko-manetkach;

b) kilka rysek na górnej rurze

Rower nie ma fabrycznej specyfikacji, zmieniłem w nim następujące elementy:

a) Zmiana opon i dętek  z 23c na 28 ;

b) zmiana siodełka na Wittkop medicus twin 7;

c) zmiana mostka na krótszy ( 100 mm)

Komponenty które w najbliższym czasie wymagać będą wymiany to:

a) łańcuch, nie mierzyłem jego wyciągnięcia ale podejrzewam że po 2000 km (  co prawda spokojnej jazdy) mógł się rozciągnąć albo i nie.

Podsumowując rower jest  sprawny w 100% technicznie i gotowy do jazdy . Moja cena to 1000 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...