Skocz do zawartości

Gadżety rowerowe inspiracja do pokoju.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nietypową prośbę. Mam ostatnio przypływ większy gotówki. Część na pasje rowerową chciałbym przeznaczyć a część na remont pokoju. Pokój to przerobiona kuchnia gdzie jeszcze aneks jest kuchenny. A na ścianach stara boazeria taką jak dawniej się kładło.Pokój ma dużo lat i jako jeden z  niewielu w domu nie był remontowany. Na pewno zlikwiduję aneks by więcej miejsca  było. Tylko zastanawiam się czy Boazerie usunąć czy odnowić, podobno modne odnawianie jest, że super efekt jest. Natomiast do was mam prośbę bo przeglądając internet nic nie znalazłem. Szukam jakiś gadżetów inspiracji na pokój rowerzysty. Jakieś elementy ozdobne czy zegar nawiązujący do pasji. Macie jakieś pomysły może ktoś sam ma taki pokój. A i co sądzicie o pomyśle pozdrawiam.  

 

Odnośnik do komentarza

@jajacek że niby rama na zdjęcie teściowej? ?

 

@DawidK Zależy czy chcesz być oryginalny czy nie. W różnych "sklepach z pierdołami" często można znaleźć jakieś figurki rowerów i innych kurzo-zbieraczy. Jeśli chciałbyś być bardziej cool, trendy itp, to może sam sobie coś zmajstruj. Wspominałeś chyba, że lubisz malować. Może jakiś obrazek na ścianę - motyw, grafikę. Można również kupić same mechanizmy zegara i dorobić sobie własną tarczę.

Odnośnik do komentarza

W jednym markecie budowlanym, zdaje się że w Obi widziałem oświetlenie w kształcie koła rowerowego, naprawdę fajnie to wyglądało ?  Można też zrobić coś samemu, wykorzystując nieużywane elementy roweru. Np. u mnie na ścianie wisi stary kask, siodełko na którym nie jeżdżę, zapasowe koło które służy jako wieszak na okulary, półka z suplementami i odżywkami. Możliwości jest wiele i niekoniecznie trzeba wydawać dużo kasy ?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, DawidK napisał:

Dzięki dobre. Na remont łazienki się przyda ?

Na remont łazienki lepsze jest to:

bbb5bbb78cb305cc189835a7f9854807.jpg

 

Tak jak pisze Krzysiek, możliwości jest wiele, niekoniecznie drogich. Ostatnio widziałam multum pudeł i pudełeczek z rowerami, sama natomiast mam podkładki na stół z rowerami oraz rowerową pościel. No i DIY, jak ktoś umie.

Swego czasu miałam podobne zapędy w jednym z pokoi, ale on teraz bez dekoracji jest przesiąknięty tematem - trzy rowery stoją na łóżku (!), jeden na półce, a jeden na trenażerze... Pokój ma ok. 6-7m² ? W każdym razie, jak już się pozbędę większości, planuję antyramy i zdjęcia ze swoich wyjazdów. Trochę się już tego nazbierało.

Odnośnik do komentarza

Ktokolwiek dzięki. Ja jak szukałem to tylko znalazłem pomysły na powieszenie roweru. A i kilka rzeczy mi się spodobało. Elle dokładnie ważne by tandety nie było i mądrze dobrać. A odnośnie komputerka to będzie mój  zakup na teraz, pewnie na początku przyszłego roku zakupię, tak by na rozpoczęcie sezonu był. Tylko jeszcze zastanawiam się co do modelu i  firmy. Generalnie pewnie coś z Wahoo Garmin będzie, ale i kusi by te 2 nowe Lezyne któryś z nich sprawdzić. A i jeszcze na fb mi namieszali i  zasugerowali zerknąć na Mio nawigację. I tak coś kupić muszę bo Sigma się trochę zniszczyła,  a jak mam znowu licznik kupić to w komputerek zainwestuję :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...