Skocz do zawartości

Kolarski Black Friday


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeśli jakiś duży chłop 190+ wzrostu rozgląda się za rowerem to rzuciły mi się w oczy takie ogłoszenia:
https://www.olx.pl/oferta/specialized-diverge-e5-r-58-2018-sztywne-osie-nowy-gravel-cx-CID767-IDxujZd.html#b81b1c0807
https://www.olx.pl/oferta/specialized-diverge-elite-shimano-105-CID767-IDC3aTC.html#b81b1c0807

Od jakiegoś czasu jeżdżę po mieście na przełajówce Speca, Crux, mojego syna. I powiem Wam że o ile poprzednio podchodziłem do tego jak pies do jeża, to coś w tym jest. I jakiś nie za drogi aluminiowy lub stalowy gravel /przełaj / wyprawowiec chodzi mi po głowie. Również pod kątem polecenia samolotem na jakąś ciepłą wyspę, bez wielkiego martwienia się o rower.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Danielo daje 10 % do 01.12 na wszystkie produkty.

http://www.danielo.pl/

Eurosport daje 50 % zniżki na abonament roczny do 02.12. Fajna opcja na wielkie Toury i całe mnóstwo mniejszych wyścigów.

https://promo-pl.eurosportplayer.com/promo/all-sports/black-friday-2019?utm_campaign=PL-EU-E1-EU-C1-G-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-190424-NA-P-Exact-BrandCore-Core&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_content=PL+|+BrandCore+|+Eurosport+|+EXA&utm_term=eurosport&gclid=EAIaIQobChMIwqrNyveO5gIVS6maCh1PSwYOEAAYASAAEgKu1vD_BwE&gclsrc=aw.ds

Way2Champ daje 30 % zniżki na wszystkie plany treningowe. Kilka planów jeszcze dużo taniej.

https://way2champ.pl/sklep/

Odnośnik do komentarza

Moje zakupy:

Magazyn Szosa, prenumerata, wersja cyfrowa, obniżka z 50 na 25 zł.
Dodatkowo każda archiwalna wersja papierowa obniżona o 50%

W Bikester.pl zamówiłem:
Manetki XTR SL-M9000 - 265 zł
Klucz do pedałów 3w1, Red Cycling Products 3-in-1 Pedalschlüssel  - 38 zł
Narzędzie do bike fittingu bloków Look Ergona,  Ergon TP1 Pedal Cleat Tool do Look Kéo   - 105 zł
Na koniec korzystając z kodu BLACKFRIDAY naliczyło mi 15% rabatu od tych cen
Wysyłka 20 zł

Odnośnik do komentarza

Wertykal to porzadna firma. Ale Krakusy to chyba zostali wygnani ze Szkocji za skapstwo ? Wiec oczywiscie ze rzezbili z tymi znizkami. Lancuch Record zostal podniesiony z 210 na 290 a potem dostal chyba 40% rabatu wiec de facto obnizyl sie z 210 na 170. Jakos tak ?

 

Kolo mnie w skleprowerowy.pl byla znizka 33% na wszystko ze Speca bez zadnego podwyzszania cen i rzezby. Wiec mozna bylo kupic rozne pierdolki typu rekawiczki, buty, itd.

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał Jacek, jak ktoś obserwował wcześniejsze ceny, bez problemu mógł fajne promocje złapać. Trzeba tylko chwilę spędzić na pogrzebaniu w internecie, nie patrzeć tylko, że -30/50/70% rabatu ktoś daje. Bo jak wszędzie i przy każdej okazji, trafiają się cwaniacy, co absolutnie nie przekreśla wszystkich innych sprzedających.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Moja lista potencjalnych zbrojeń w tym roku jest długa ?

Szukam:
Garmin 1030, bo młody zgubił Garmina 1000 na wyścigu, nie był przypięty smyczą
Może lepszą korbę do mojego mtb, XT czy XTR albo coś podobnego. Coś mi moja Race Face Aeffect już nie pasuje.
Potówkę z Merino, może Brubeck Extreme Wool
Skarpetki z Merino do jazdy w zimnie do zimowych butów
Pedały Shimano PD-EH500 jakby były na promocji. Albo jakieś platformówki z pinami.
Dobry plecak na wyścig. Może taki triathlonowy albo jakiś duży Deuter czy Salomon.
Dobra wiatrówka z cienką membraną z przodu albo jakaś niedroga membranówka
Zaciski DT Swiss RWS do szosy. Kupiliśmy jedne i się bardzo sprawdziły. Ale stówa za zacisk to nie tanio.
Go Pro

Swoją drogą jadą do mnie czujniki ciśnienia SKS AirSpy. Ciekawy patent. Z Black Friday na OLX ?

Odnośnik do komentarza

Czy jest to przydatne dla amatora jest niewątpliwie kwestią dyskusyjną. Natomiast dla zawodnika który walczy o marginal gains, i któremu zabrakło 2 sekundy do Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas a na torze wygrał eliminacje na 2km o 0,04 sekundy a potem zdobył tytuł Mistrza Polski na 2km wygrywając 0 0,9 sekundy to może być przydatne narzędzie. No i jeszcze kwestia ceny. Quarq TireWiz na którego miałem od dawna oko, kosztuje 200 Euro. Chora cena. SKS AirSpy 400 zł. Drogo. Komplet czujników predkości i kadencji Garmina 300 zł. Tu już nie są to duże różnice. Byłbym skłonny za ten AirSpy dać 200-250 zł. Komplet dętek Tubolito tyle kosztuje. Ale że wpadł mi w ręce za 150 to nie będę darł szat ? Komuś zalegał.

W sytuacji wyścigowej, kiedy widzisz na Garminie, że schodzi ci powietrze, podnosisz odpowiednią rękę do góry i samochód techniczny wie, w którym kole masz defekt i może się przygotować do zmiany koła. Możemy też potestować jak ciśnienie wpływa na prędkość. W MTB u siebie też widzę zastosowanie, bo nieustająco szukam optymalnego ciśnienia. Więc ogólnie ciekawy gadget.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...