Skocz do zawartości

Kolarski Black Friday


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał kasę na zakup i utrzymanie to pewnie nic by nie powstrzymało przed zakupem fulla XC Speca Epica lub podobnego. Wiec się nie dziwię. Co do gravelopodobnych to kręci mnie idea stalowego gravela. I łypię łagodnym okiem na Speca Sequoia. Przez to ostatnie jeżdżenie turystyczne w związku z problemami z arytmią, muszę jeździć w tempie turystycznym i zaczynam doceniać takie rowery. Ale muszę się na czymś takim przejechać przez weekend. Teraz planujemy z kumplami takie wypady na weekend na Mazury. Więc gravel to mógłby być dobry pomysł. Ale raczej stal. A na fullu w bike parku też bym się chętnie spróbował na jakiejś lajtowej trasie enduro. Na razie jednak jestem zakopany w aerodynamice bo za 2 tygodnie, młody będzie próbował wywalczyć medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych w jeździe indywidualnej na czas.

Odnośnik do komentarza

W sklepie koło mnie jest. Natomiast jako oszczędny użytkownik raczej kupię używkę jeśli już ?
Ze Spec Polska na razie nie udało mi się porozumieć w ani jednej sprawie. A niektórzy mówią, że mam interes w promowaniu Speca ?
Mogliby mi sprzedać sztukę za pół ceny ale raczej niedoczekanie ? Chyba że zostanę blogerem co poważnie rozważam, bo można dostać fajne gifty i zniżki ?

Odnośnik do komentarza

Ja Sequoie widziałem w Olsztynie. Mieli co najmniej dwie sztuki w wersji miętowej - wisiały w sklepie pod sufitem. Nie pytałem ich o ilość w magazynie ani nawet o cenę. Spytałem tylko o najmniejszy rozmiar i niestety mieli tylko 52. Generalnie Sequoia nie powala. Chyba lepiej Fuji Jari 2.3, o ile brak sztywnych osi to ie problem.

Z używek to widziałem na OLXie w W-wie AWOL za 4000. Chociaż nie wiem czy to taka okazja.

 

Odnośnik do komentarza

Cena Sequoi jest oczywiście wygórowana ? Stalowka gravel na Sorze za 5k to oczywiście szału nie ma. Dlatego mówię że używka jest ok. Niestety sprawa nie jest prosta i trzeba by pojeździć czymś takim jakiś czas żeby się zorientować czy to się dla kogoś nadaje. Na Spec Sirrus potrzebowałem 2 lata, żeby dojść do wniosku że go nie potrzebuję ?

Odnośnik do komentarza

@jajacek - jesteś obarczony drobna wadą sercowa (ja o swojej dowiedziałem się w sierpniu zeszłego roku, a do tego czasu czasem dawałem w palnik - arytmia 40tysi/96 tysi dziwiąc się, że mnie zatyka) ale wybór innej pozycji rowerowej ;) znacząco poprawia moją "wydolność" - tam gdzie pion ma 180 ja wchodzę dopiero na 130/min - może warto z racji postępującej SKS pomyśleć o wygodzie ;)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, jajacek napisał:

Mogliby mi sprzedać sztukę za pół ceny ale raczej niedoczekanie ? Chyba że zostanę blogerem co poważnie rozważam, bo można dostać fajne gifty i zniżki ?

Ja już kiedyś pisałem, że "marnujesz" się tu na forum i mógłbyś spokojnie bloga prowadzić :) Może dla samych "giftów i zniżek" nie ma sensu tego robić, niemniej poświęcając na to sporo czasu i mając dużo cierpliwości, można osiągnąć bardzo fajny rezultat.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

No chłopaki, trzeba zbierać kasę bo Black Friday się zbliża ?
Przypominam 29.11

Ja w tym roku planuję upgrade ciuchów. Natomiast jakby komuś wpadło w oko to poszukuję za pół ceny:
1. Prawa manetka XT lub XTR 11-rzędowa
2. Koszulka termiczna z merynosów z długim rękawem
3. Łańcuch Campagnolo 11-rzędowy
4. Pedały Look Keo 2 Max albo Keo 2 Max Carbon
5. Kierownica prosta Ritchey WCS karbonowa lub podobna
6. Może jakieś fajne, niedrogie koła MTB alu pod sztywną oś i boost

Odnośnik do komentarza

Cały czas dostępny jest komplet manetek XTR za 300 zł: https://www.bikester.pl/shimano-xtr-sl-m9000-i-zestaw-klamkomanetek-i-spec-2-3x-11-prdkoci-czarny-383886.html

Lewą na Allegro się opycha za 100 zł i wychodzi XTR w naprawdę fajnej cenie.

Miałem je kupić i lewą sprzedać, ale z powodu jakiegoś błędu anulowali mi zamówienie i doszedłem do wniosku, że w sumie SLX-y też chodzą dobrze i szkoda mi wydawać kasę akurat na to ?

Odnośnik do komentarza

Dziś kupione w Decathlonie, bardzo fajne ale też bardzo delikatne rękawki i nogawki serii 900.
Rękawki 39,99, nogawki 49,99. Materiał dzianina podobna jak materiał koszulek termoaktywnych. Więc nieocieplane. Rękawki gdzieś na 15-20 stopni, nogawki na 10-15 stopni.
Akurat mi takich brakowało ale są bardzo delikatne. Nie wiem czy długo pożyją.

Plus koszulka termoaktywna Aerofit za 59,99.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...