Skocz do zawartości

Kolarski Black Friday


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.11.2018 o 16:58, ktokolwiek napisał:

Ja jedynie dopowiem że mam Abusa Viantora czerwono białego i mogę polecić. Wygodny, przewiewny i ładny :) Na razie tyle oczekuję od kasku. Jak się gdzieś rozbiję to mam nadzieję że jeszcze wytrzymały ;)

Cześć mam pytanie jaki masz rozmiar tego abusa. Mam rozmiar głowy 58cm i nie wiem czy brać L czy M. W poblizu nigdzie go nie kupię więc tylko przez internet

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie Blek Frajdej, ale mocna wyprzedaż grupy Shimano XT 2x11 (ok. 1200 zł). Wyprzedają, bo ogłoszono wejście grupy XT i SLX 2x12, niemniej jeżeli ktoś rozważał wymianę napędu
np. na Deore, to może być świetna alternatywa:

https://www.chainreactioncycles.com/mobile/nl/en/shimano-xt-m8000-2x11-drivetrain-groupset/rp-prod168219

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.06.2019 o 17:59, ktokolwiek napisał:

Moja Monika kupiła u nich Krossa Soil 2.0 EX 2017, jeszcze wynegocjowała trochę niższą cenę niż na Allegro :)

Sklep jest z Przasnysza, więc mam wrażenie, że ktoś ma dobre chody w Krossie i ma dostęp do leżaków magazynowych, niechodliwych rozmiarów itd. Kross pewnie pozbywa się takich rowerów w niedużych pieniądzach, a sprzedający ma jeszcze szansę coś na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza

W sklepie Bikester do 7 lipca z kodem SPECIAL20 wszystko (nawet przecenione rzeczy) są dodatkowo 20% taniej (poza kilkoma producentami).

I tu np. taka ciekawostka, komplet manetek XTR SL-M9000 I-SPEC II  https://www.bikester.pl/shimano-xtr-sl-m9000-i-zestaw-klamkomanetek-i-spec-2-3x-11-prdkoci-czarny-383886.html

Z rabatem kosztują 302 zł, czyli mniej niż w Polsce jedna manetka 🙂 Sam się na nie skusiłem i będę sprzedawał lewą manetkę, bo jej nie potrzebuję #cebuladeal

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jajacek napisał:

Dobry ruch zrobiłeś z XTR. A to do jakiego roweru kupiłeś?

Ja z kolei kupiłem okazyjnie chińską  sakwę podsiodłową Rhinowalk 10 litrów i jeżdżę z nią od kilku dni zamiast mojej poprzedniej Ortlieb 2,7l. Na razie jestem bardzo zadowolony. Wreszcie wszystko mi się mieści. Polecam.

Mam zamiar odkupić Gianta Trance, którego właśnie testuję, bo bardzo mi się spodobał. A wymiana manetki tylko dlatego, że trafiłem na tę okazję, przy okazji będę mógł zrobić odcinek z porównaniem manetek Deore/SLX/XT/XTR, bo akurat wszystkie będę miał w domu ?

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, jajacek napisał:

Ja z kolei kupiłem okazyjnie chińską  sakwę podsiodłową Rhinowalk 10 litrów i jeżdżę z nią od kilku dni zamiast mojej poprzedniej Ortlieb 2,7l. Na razie jestem bardzo zadowolony. Wreszcie wszystko mi się mieści. Polecam.

Namówiłeś mnie ? 

Od dłuższego czasu szukałem dużej podsiodłówki na dalekie jednodniowe wyjazdy. Nic sensownego nie mogłem znaleźć, a jeśli nawet, to za jakieś chore pieniądze. Ta wygląda bardzo ciekawie, a skoro już używasz i wydaje Ci się być ok, to od razu zamówiłem. Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dziś jeździłem też w deszczu. Wszystko w środku suche. Oglądałem dziś w zaprzyjażnionym sklepie taką sakwę podsiodłową:
http://www.synkros.pl/product-pol-7567-Sakwa-Specialized-Burra-Burra-Stabilizer-Seatpack-20.html

I wiele się nie różni poza tym że ma stelaż stabilizujący ? Moja sakwa trochę lata na boki. Sądziłem że będzie mi to przeszkadzać albo że będę się o nią ocierał. Nic z tych rzeczy. Bardzo dobry zakup. Wersja 13 litrów ma jeszcze zaworek usuwający powietrze. Jakbym jeździł gdzieś dalej to może bym taką wybrał. Natomiast po mieście czy nad jeziorko tak jak jeżdżę to pojemność 10l jest aż nadto. Nad jeziorko miałem ręcznik XL z microfibry z Deca, 175cm długości, silikonowe buty do wody, pompowaną poduszkę z Deca, kąpielówki, kanapki, książkę, tableta, podsiodłówkę włożoną do środka z dętką, łyżkami, multitoolem itp, kosmetyczkę z kremem do opalania itd, i u-lock 800 gramów. I spoko. Jeszcze miejsce zostawało.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2019 o 13:21, jajacek napisał(a):

No to ciekawe przejscie od fitnessa przez gravela do HT i do fulla ? widze ze sie wciagasz:)

Gravel zostaje, absolutnie nie mam zamiaru się go pozbywać 🙂 HT już miałem różne na testach, ale nie czułem, że to jest "to" (dla mnie, bo ogólnie to fajne rowery były). W zeszłym roku jeździłem już Trance'm i Krossem Soil i bardzo mi się spodobało 🙂 W tym roku postanowiłem pójść bardziej w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...