Skocz do zawartości

Wymiana przedniego amortyzatora


Rekomendowane odpowiedzi

Widelec wymieniony. Zajelo mi to 2 h rozkrecenie, czyszczenie ustawienie hamulcow i skrecenia do kupy. Obawialem sie o błotnik, że zmiana ustawienia nie pozwoli go miec lecz wszystko super.
Miarka pokazala roznice okolo 3 cm nizej niz na amortyzatorze juz po ugieciu. Dodaje fotki jak teraz wyglada maszynka przed i po.710f16c08be8b8290b4e7496dabb2ff6.jpg58bf46654b738112cf85a0ebdfcd88ad.jpg

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jest sztywniej ale znacznie latwiej sie podjezdza na kraweznik. Łatwiej dźwigać koło. Jest troche nisko puki co. Zostawie i pojezdze parę dni. Przod spadl o dobre 3 cm. Wiec czuć, że tak jest.
Geometria mam wysowana sztyce wiec spokojnie tym sie uratuje. Jak juz wcześniej pisałem rama i tak za mala jest dla mnie wiec tak czy siak przeszkadza.

Takie dodatkowe info. No name najtansze klocki wymienilem nanclarisa i pany nikt nie powiedzial ze sa tak dobre. Prawie deba walnalem.

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Co do dodatkowego info, to jest rzecz niestety bardzo często niedoceniana - mam na myśli jakość klocków. A potem ludzie narzekają, że obręczówki są do niczego albo że nie należy kupować Tektro. Prócz szosy (oczywiście wymienione na Tektro, bo poprzedni właściciel doprowadził sprężynki do ruiny), mam także budżetowy rower na miasto. Hamulce fabrycznie są Saccona (już chyba większego badziewia nie znam), ale z klockami Kellysa rower też staje na zawołanie zamiast zwalniać jak na oryginalnych okładzinach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...