Skocz do zawartości
Seba

Kurtka rowerowa na jesień i zimę.

Polecane posty

9 godzin temu, Elle napisał:

Tylko teraz pytanie: czy miewacie po jakimś czasie katar? Bo ja po około godzinie zaczynam mieć już mocno zatkany nos i co wtedy?

W przypadku jazdy w masce też tak mam. Trzeba się niestety zatrzymać, zdjąć maskę i oczyścić nos, trochę niewygodne, ale nie ma rady. U mnie zresztą to dużo szybciej występuje, gdzieś po 20-30 minutach jazdy,

Czyli jestem całkiem normalna 😉 Po prostu przejęłam się troszkę tym, co napisałeś:

Dnia 29.11.2018 o 14:59, pepe napisał:

Z tą maską jest tak, że jak się już raz założy, to nie należy już jej zdejmować na zewnątrz, zresztą dotyczy to każdej maski antysmogowej

I trudno jednak połączyć te dwie teorie ze sobą 🙂 Natomiast ten katar to oczywiście, pojawia się także i wcześniej, ale tak od mniej więcej godziny, to już kompletnie nie idzie oddychać, stąd moje pytanie.

Wczoraj taki smog  jak mgła gęsta, sprawdzam po powrocie skale smogu- poziom "Bardzo zły" Ślisko strasznie  hardkorowo bylo ( obniżone siodełko i powolna jazda, maksymalne skupienie, balansowanie rękami i nogami i jakoś dojechalem. A Wy jak tam ogarniacie ?;-) Dobrze, że jaednak zrezygnowalem z spd na zime ( nakładki na pedały spd) Pepe faktycznie wczoraj minus 10 u mnie po 21 godzinie i na poczatkiu zmarzlem w tych rekawicach narciarskich z 4f ale zaowazylem ze na poczatku końcowki palcow nawet w cieplejszej aurze marzną ale wystarczy rozruszac palce pomachc troche rękami i jak sie juz rozgrzeja to trzyma cieplo

W ten weekend u mnie na Warmii pojawił się pierwszy śnieg. Dziś przejechałem się po mieście, po mokrym śniegu. Efekt taki, że cały tył roweru w błocie pośniegowym. Całe koła razem ze szprychami, napęd, dosłownie wszystko. Nic tylko pod szlauch z ciepłą wodą, ale mieszkam w bloku i szlauchu nie mam. Poszła w ruch szczotka. Coś się udało strzepnąć z roweru. Reszta będzie musiała sama stopnieć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się