Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś nazwa to jak symbol o wielorakim znaczeniu. Szukając google Photos dostaje się różne możliwości tym bardziej, że wiem o nich. Teraz jest jaśniej a to że ktoś używa starszej windy przeważnie wynika z braku potrzeby wydawania na nowsze zabawki czy narzędzia pracy (niektóre urządzenia peryferyjne mogą nie działać z nowszymi wersjami) a wersja językowa też ma różne powody choćby zawodowe lub sprzęt został zakupiony z takim systemem i wersją językową etc.

Linki (url-e) to osobny temat. Lubię takie bo widać o co chodzi

https://roweroweporady.pl/f/topic/4431-nowa-wersja-forum/?page=4&tab=comments#comment-37753

w pasku adresu widać czego dotyczą (nazwa tematu). Te które podałeś wskazują na przekierowanie z tego forum i odwołanie się do google które odwołuje się do swoich usług oraz zawartości udostępnionej przez użytkownika itp. itd. Inne pokazują tylko

https://forum.xxxxxxxxx.pl/showthread.php?tid=31484

@lukasz.przechodzen  W poprzedniej wersji forum była możliwość ustawienia wpisywania (zmiany kodu) na tekstowy. Pozwalało to na łatwiejsze modyfikowanie cytatów, linków itp. choć teraz wydaje się to raczej zbędne.

 

Już wiem jak dodawać zdjęcia z usługi Microsoftu OneDrive.

Odnośnik do komentarza

Rowerowy pewnie jutro sam się określi, ale mimo wszystko myślę, że osiągnął, co chciał - pokazał nam folder ze zdjęciami. A na to, że nie umiał wrzucać ich pojedynczo zwyczajnie machnął ręką. To tak, jakbyś chciał dojechać z kapciem do domu - można zwyczajnie załatać dętkę, a można też zrobić na niej supeł. Druga wersja jest bardziej hardcorowa, ale mimo wszystko skuteczna ?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, jajacek napisał:

Ja mam NoScript. Ale wszystko co na tej stronie mam dodane do zaufanych wyjątków.

Przy wszelkich problemach z działaniem jakiejś strony, spróbuj ją uruchomić w trybie prywatnym klikając w FireFoxie Plik -> Nowe Okno Prywatne. Wtedy nie powinny się włączać żadne wtyczki. Jeżeli tam będzie działać, no to masz już potencjalną przyczynę. Warto także sprawdzić na innej przeglądarce.

13 godzin temu, jajacek napisał:

A ja z Google nadal nie umiem wstawić. Opiszę co i jak.

Mam foto.
Nie ma u mnie takiej opcji "kopiuj adres grafiki obrazu"
Opcje są ale zupełnie inne.
Próba wklejenie linku Google do udostępnienia do okienka z tym ipsbeyond skutkuje tym że adres url się wkleja ale okienko się nie zamyka czyli jest błąd którego nie akceptuje.
Łukasz? Jaki link użyłeś żeby osadzić to moje zdjęcie? Możesz go wkleić tekstowo np. w cudzysłowie? Jak użyję @ i wybiore kogoś to skrypt w okinku zamiera i nic dalej się nie daje u mnie pisać. A jak wkleję link to wszystko co pisze za linkiem jest podkreślone i w kolorze linku. Też tak macie?
@lukasz.przechodzen
 

Po prostu kliknąłem na link, który podałeś, potem kliknąłem na zdjęcie, żeby otworzyło się w dużym rozmiarze, prawy klawisz na zdjęciu i pobierz adres grafiki.

hqyrd3nmyY_OvxLpv_68yo0y2qGtjRau6mQ2SDC-

8 godzin temu, grzegorz75jan napisał:

W poprzedniej wersji forum była możliwość ustawienia wpisywania (zmiany kodu) na tekstowy. Pozwalało to na łatwiejsze modyfikowanie cytatów, linków itp. choć teraz wydaje się to raczej zbędne.

Jeżeli potrzebujesz coś pogmerać w czystym tekście, możesz kliknąć na "Źródło dokumentu" w lewym górym rogu okienka.

Dzięki za przygotowanie wideo z instrukcją jak dodać zdjęcie na forum!

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy, Elle bardzo dobrze napisała - zdjęcia można dodawać także z Facebooka. A jak z Facebooka, to także z wielu, wielu innych miejsc, gdzie trzymacie zdjęcia. Jeżeli to miejsce nie daje możliwości udostępnienia linku bezpośrednio do zdjęcia (najlepiej by miał końcówkę .jpg lub .png), to zazwyczaj można po prostu kliknąć na zdjęciu prawym przyciskiem myszki i skopiować adres zdjęcia/grafiki.

Na próbę mój Facebook:

45743066_10157171220052697_6999740388223

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jajacek napisał:

Ja ja klikam teraz w ten swój link to jest nieaktywny. Muszę jeszcze poćwiczyć. Może trzeba nadać jakieś prawa zdjęciom lub albumowi.

Mówisz o tym linku? https://drive.google.com/file/d/0B0d1ZrunPp5Wc0kzTmRsRXkzRnM/view?usp=sharing

U mnie działa. Coś może Ci się w przeglądarce sypie...

Odnośnik do komentarza

O, taki, jakie lubię - prosty i praktyczny. Tylko chyba opony nie za szerokie ?

Ja po tym całym gadaniu przed chwilą wkleiłam do PM pierwsze zdjęcia z fejsa - potwierdzam, iż również działają (choć nie mają końcówki z rozszerzeniem, tylko jakiś tam ciąg cyfro-literek), a nie że tylko sieję propagandę ? Przy okazji PM, to podczas pisania w pewnym momencie przestają działać tam kursory. Strasznie irytujące. W pewnym momencie myślałam nawet, że klawiatura mi się zrąbała ? W ogóle wszystko się przez emotki sypie (bo to ich wina, już wyczaiłam).

Odnośnik do komentarza

Ja już dawno doszłam, że sypki piasek bez względu na opony robi ze mnie pieszego, bo na szerokich i tak nie mam na tyle kondycji, żeby uciągnąć rower. Więc 32 to nawet fajne alibi, dlaczego nie jeżdżę ? Najlepiej natomiast wspominam 1,5-1,75, ale tego nie wcisnę do żadnego baranka ogólnie dostępnego i dla mnie wygodnego. Może jakbym poświęciła masę czasu i pieniędzy, ale obu nie mam na tyle, by przekuwać marzenia w rzeczywistość.

Forum nadal działa, jak działa i tak pewnie już działać będzie, póki nikt nie wskaże, co jest przyczyną. Jedyne, co mnie dziwi, że na innych forach takich problemów nie mam (Invision/vBulletin/phpBB).

Odnośnik do komentarza

Tak, pisałam przecież, że na Chrome jest okej, ale z różnych przyczyn nie zamierzam go używać. Co do winy leżącej "w moim telefonie" to poprawiłabym ją na winę wszystkiego, co moje, bo żadne z urządzeń nie współpracuje poprawnie z tą wersją forum ? Sprawdzałam również na tablecie i na drugim telefonie. Poza tym nie myślisz chyba, że w telefonie mam kursory i klawiaturę, które podejrzewałam o zepsucie - to się działo na dwóch laptopach również z przeglądarką FF (w tej chwili, podczas pisania niniejszego posta też się dzieje). Jeden ma Win8, drugi Win10, więc kwestia systemu odpada. Po prostu to konkretne forum nie lubi mojego Firefoksa i tyle. A ja, jak pisałam, nie mam zamiaru zmieniać tylko dla niego przeglądarki, skoro wszystko inne (w tym, jak pisałam - wszystkie znane mi fora, które odwiedzam) działa bez zarzutu ? Stąd moje stwierdzenie, że będzie, jak jest i tak zostanie, tym bardziej, że jak sam piszesz - nikt problemów nie zgłasza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...