Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, jajacek napisał:

U mnie jak próbujesz wstawić grafikę to pojawia się pasek adresu z wpisanym adresem ipsbeyond.pl, który jest nieaktywny. Nic tam nie można wstawić. Przeglądarka Firefox.

j9fZuQVXvehhvSEfqYF_8VkvuuT9gE1_fMj1cgkp

Specjalnie zainstalowałem FireFoxa i u mnie działa bez problemu, okienko jest aktywne. Jeżeli masz AdBlocka - dodaj forum do wyjątków. Sprawdź także czy masz najnowszą wersję FireFoxa.

12 godzin temu, rowerowy365 napisał:

U mnie to ogólny problem bo zwyczajnie nie umiem?

Nie mam zdjęć na dysku zewnętrznym i pewnie stąd problemy...

Odkąd założyłem forum, nie ma możliwości wgrywania zdjęć bezpośrednio na forum. Może to błąd, ale na początku założyłem, że nie będę udostępniał moich zasobów do przechowywania Waszych zdjęć. Zdjęcia można wgrywać np. na Fotosik.pl albo na Zdjęcia Google (tam po wgraniu zdjęcia, trzeba je otworzyć, kliknąć na nim prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres grafiki/obrazu". I wkleić tutaj przez opcję "Wstaw grafikę z adresu URL" (w prawym dolnym rogu edytora).

Odnośnik do komentarza

Paweł, ale wina jest po Twojej stronie, bo pewnie masz zastrzeżoną prywatność. Weź zrób jakiś nowy folder, zmień jego uprawnienia, skopiuj do niego zdjęcie i link do tego zdjęcia wklej nam tutaj - wtedy mamy co rozmawiać o działaniu forum ?

Ewentualnie może być jeszcze tak jak jest z Facebookiem (niestety, nie używam dysku Google, więc nie sprawdzę) - to znaczy bez względu na prywatność link do samego zdjęcia działa tak czy siak. Trzeba wtedy zrobić tak, jak to opisuje Łukasz w tym poście ze zdjęciem Jacka.

---

Mnie na początku ten brak wygrywania denerwował, ale potem pomyślałam, że faktycznie jest to dobry pomysł, bo przyszłościowy. Spędziłam lata na wielu forach dyskusyjnych i pamiętam, jak część z nich się wykończyła właśnie wskutek takiego marynowania przestrzeni. Trzeba było zmienić serwery, szukać sponsorów, datków zero i fora umierały. Ja sobie tylko w tym celu założyłam konto na FB. W ogóle tam nie zaglądam, ale mam darmową i nieograniczoną przestrzeń, do której nikt nie zaglądnie, bo jest prywatna, za to na potrzeby forum (i nie tylko) jest jak znalazł. I zdjęcia nie znikają, jak z jakichś fotosików. Może zrobię kiedyś poradnik dla forumowiczów obecnych i przyszłych? ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...