Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Rekomendowane odpowiedzi

Przy naszym pisaniu nie ma takiej baterii, żeby zaraz nie siadła ?

Sprawdziłam na Chrome i tam tego przesunięcia nie ma. Domyślam się, że jest to wina reklam Google, których na FF nie widzę. Trudno, najwyżej będę pisać rzadziej albo z kompa, bo tylko dla forum nie zmienię przecież przeglądarki. Na razie włączyłam widok desktopowy i jakieś rozwiązanie to jest (tzn. literki mróweczki, ale też bez tego przesunięcia). Tak w ogóle muszę wreszcie dowlec się do kompa i zobaczyć forum w pełnej krasie ?

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, znam, ale nie lubię apek, które za dużo ode mnie chcą ? Poza tym dla jednego forum to trochę mija się dla mnie z celem.

Może się przyzwyczaję, żeby nie mazać paluchem podczas pisania ? Szczególnie, że poprzednia wersja też nie była bez wad - tuż pod przyciskiem wysyłania odpowiedzi znajdowała się opcja zmiany wyglądu forum. Wystarczyło pomylić się o pół centymetra i cały post trafiało ?

Odnośnik do komentarza

trafiłem na ranking stron o tematyce rowerowej.

Jeśli ktoś nie czytał to tu link: https://www.1enduro.pl/media-rowerowe-2018/

Poniżej pierwsza szóstka gdzie ostatnia liczba to ilość wizyt / 3 miesiące. Gratuluję! Nie zdawałem sobie sprawy, że to taka ilość!

1 roweroweporady.pl Blog 2268000
2 naszosie.pl Portal 2025000
3 bikeworld.pl Portal 2013000
4 rowery.org Portal 1308000
5 wrower.pl Portal 1024000
6 1enduro.pl Blog 778700
Odnośnik do komentarza

No i muszę powiedzieć że ten silnik forum jest generalnie lepszy niż poprzedni. Zmiana na minus jest w wyszukiwarce.  Poprzednio wyniki wyszukiwania zwracały listę wątków ze słowami kluczowymi. Obecnie zwracają kompletną sieczkę z każdym przypadkiem wystąpienia słowa kluczowego. Wydaje się też że nie działa operator and

Odnośnik do komentarza

Generalnie tak to jest z aktualnymi wersjami. Im większe dziury, tym większe zawsze zamieszanie w skrypcie. Irytuje mnie jedynie działanie na komórkowym Firefoksie. Dziś wcięło mi nagle w trakcie pisania wiadomość prywatną. Ale co na plus - nowe forum pamiętało szkic, więc wybaczam ? Ba, właśnie sprawdziłam i pamięta też szkice postów. I ta kwestia to naprawdę bajka!

 

O, a zauważyliście, że jak ktoś Was wspomni z małpeczką, to forum automatycznie wykrywa tag i nie tylko robi kolorek, ale wyświetla to w powiadomieniach? Trzeba będzie zacząć stosować pełne nicki ?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, jajacek napisał:

No i muszę powiedzieć że ten silnik forum jest generalnie lepszy niż poprzedni. Zmiana na minus jest w wyszukiwarce.  Poprzednio wyniki wyszukiwania zwracały listę wątków ze słowami kluczowymi. Obecnie zwracają kompletną sieczkę z każdym przypadkiem wystąpienia słowa kluczowego. Wydaje się też że nie działa operator and

Można w wyszukiwarce ustawić, aby przeszukiwała np. tylko tytuły postów.

Jeżeli chodzi o operatory, to nie mam pojęcia czy działają. Ale także masz możliwość podczas wyszukiwania wybrać, czy ma znaleźć dowolne wpisane słowo, czy wszystkie. Ale zmieniłem, aby domyślnie pokazywał wyniki, gdzie znajdują się (jednocześnie) wszystkie wpisane do wyszukiwarki słowa.

1 godzinę temu, nctrns napisał:

Znam ten silnik z innego popularnego forum o tematyce rowerowej ? Więc myślę że jak Łukasz na spokojnie będzie dopracowywać ustawienia i dogra parę rozszerzeń, to będzie spoko.

Zgłaszajcie wszystkie niedogodności i braki, to będę zmieniał i dodawał ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...