Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zawsze największy problem był z kodowaniem. Niby wszystko fajnie, a potem nagle wyskakują krzaczki :p

 

Powodzenia! :) My damy radę ;)

 

P.S. Swoją drogą, nie wiem czy przypadek, czy działanie celowe, ale dobry okres na takie zabawy - już po największym sezonie, wyprzedaże u schyłku, a świąteczny szał jeszcze przed nami :D

Odnośnik do komentarza

Jak z pewnością zauważyliście - mamy nową wersję forum ? Z racji tego, że jest środek nocy, ja idę spać, a grzebaniem w ustawieniach zajmę się w dzień.

Będę wdzięczny za zgłaszanie (możecie tutaj pisać) wszystkich rzeczy, które albo nie działają, albo były w starej wersji forum, a teraz ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Po polsku jest bez logowania ? Po zalogowaniu musisz sobie zmienić w ustawieniach. Nie umiem powiedzieć gdzie, bo jestem w wersji mobile i tu jest na samym dole.

Zgadzam się, że coś przymula. Zobaczymy, jak będzie potem. Możliwe, że część fajerwerków można/trzeba wyłączyć ?

Wersja na telefon na razie wydaje się w porządku, ale to pierwszy mój wpis, więc jeszcze wstrzymam się z uwagami ?  Na pewno widzę pierwszą rzecz - skróty emotek nie działają jakoś po dobroci. To znaczy raz działają, raz nie - u mnie zmieniły się podczas edycji postu, natomiast w poprzednich wpisach coś ich nie widać, tylko są średniki i nawiasy.

Druga to edycja posta działająca na nerwy. Raz, że zmienia szerokość forum w idiotyczny sposób (mam kolumnę na pół ekranu, a pół ekranu puste - dotyczy to tematów, w których można podczas podglądu przesunąć w prawo) i dwa, że czasem znika mi to, co napisałam i muszę pisać raz jeszcze (wszystko w trakcie edycji, ale jeszcze nie doszłam, czemu się tak dzieje).

Drobiazg kosmetyczny: jeśli post został napisany w ciągu ostatnich 24h, to na stronie głównej pod awatarkiem jest wartość %d.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi jeszcze takiej opcji (nie wiem, czy była, więc co najwyżej jest to postulat :)): oznacz temat jako nieczytany. Jeśli jest, to bardzo przepraszam i proszę mi wskazać, gdzie to zaptaszkować, ponieważ zdarza się, że temat jest ciekawy i chętnie do niego wrócę napisać coś dłuższego, a teraz mam tylko czas na kilka zdań ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ktokolwiek napisał:

Advanced Member to brzmi dumnie ?

Zgłaszajcie takie drobiazgi, to będę poprawiał. Teraz jest już ok ?

 

3 godziny temu, Elle napisał:

Po polsku jest bez logowania ? Po zalogowaniu musisz sobie zmienić w ustawieniach. Nie umiem powiedzieć gdzie, bo jestem w wersji mobile i tu jest na samym dole.

Udało mi się usunąć język angielski, tak więc już nic nie będzie trzeba ustawiać.

 

3 godziny temu, Elle napisał:

Wersja na telefon na razie wydaje się w porządku, ale to pierwszy mój wpis, więc jeszcze wstrzymam się z uwagami ?  Na pewno widzę pierwszą rzecz - skróty emotek nie działają jakoś po dobroci. To znaczy raz działają, raz nie - u mnie zmieniły się podczas edycji postu, natomiast w poprzednich wpisach coś ich nie widać, tylko są średniki i nawiasy.

Z archiwalnymi postami może być problem. Ale nie wiem czy uda mi się doprowadzić to do porządku. Najważniejsze, żeby w nowych postach wszystko działało jak trzeba.

 

3 godziny temu, Elle napisał:

Druga to edycja posta działająca na nerwy. Raz, że zmienia szerokość forum w idiotyczny sposób (mam kolumnę na pół ekranu, a pół ekranu puste - dotyczy to tematów, w których można podczas podglądu przesunąć w prawo) i dwa, że czasem znika mi to, co napisałam i muszę pisać raz jeszcze (wszystko w trakcie edycji, ale jeszcze nie doszłam, czemu się tak dzieje).

Na telefonie? Kurczę, u mnie wszystko wyświetla się poprawnie (SGS9+, Chrome).
 

3 godziny temu, Elle napisał:

Drobiazg kosmetyczny: jeśli post został napisany w ciągu ostatnich 24h, to na stronie głównej pod awatarkiem jest wartość %d.

Mhm, na telefonach tak jest. Zajmę się tym za jakiś czas.
 

 

3 godziny temu, Elle napisał:

Brakuje mi jeszcze takiej opcji (nie wiem, czy była, więc co najwyżej jest to postulat :)): oznacz temat jako nieczytany.

Nie kojarzę żeby była taka opcja. Niestety z tego co widzę, silnik forum nie pozwala tego dodać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...