Skocz do zawartości

pomoc w wyborze roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Hey, potrzebuję pomocy w wyborze nowego roweru. Mierzę 176 cm wzrostu, waga 100 kg, przekrok 78 cm. Jeżdżę na trasy ok do 100 km dziennie. Mam założone sakwy do bagażnika, gdyż często jeżdżę z aparatem w zapasie dwa obiektywy i statyw. Nie chcę roweru trekingowego ale myślałem nad gravelem ale cena mnie odstraszyła. Budżet który chcę przeznaczyć na zakup roweru to +/- 3 tyś. Myślę nad jakimś crossem, byłem w sklepie rowerowym i był romet orkan 3 który bardzo mi spodobał. Przegladając oferty w sieci wpadł mi w oko taki rowerek: Marin Muirwoods 29er - https://www.halarowerowa.pl/marin-muirwoods-29er-p635.html. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza

Przymierzałem się, ale zamykali już sklep i chowali układali rowery, nie chciałem przeszkadzać i kupiłem częsci do roweru koleżanki który remontuje. Ale sprawdzę sobie w następnym tygodniu te ramki. Ewentualnie zadzwonię bo znalazłem jeszcze jeden sklep bliżej mojego miasteczka gdzie Marina sprzedają więc byłby zakup i pierwsza trasa ok 80 km na nowym rowerze. :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakup zrobiony, kupiłem jednak Rometa Orkana 3M z 2016r. w niedużych pieniądzach, rozmiar ramy 19". Rama jest idealnie, 1cm luzu między ramą a kroczem ;). Jeżdzi się fajnie, z powodu choroby strzeliło tylko 30 km, nie poczułem dystansu nawet. Wreszcie brak drętwienia karku :). Pozdrawiam wszystkich pedałujących. Wątek do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się z tego roweru, który zakupiłem. Cieszyłbym się może jeszcze bardziej ale chory jestem i nie zbyt mogę jeździć ?. Także 60 km wyciśnięte. Na przejazdy po mieście mam zreanimowanego składaka? z koszyczkami. Rowery marki Marin ciekawie wyglądają, ale nie wiem totalnie jak z rozmiarem ramy. Romet Orkan 3m rama 19 cali jest ok, nawet 1cm luzu w przekroku jest?. Dobrej nocy wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...