Skocz do zawartości

Zima dla leniwych - trening na siłowni


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@MARIUSZZZ już pisałam, że nie ma takiej opcji w moim  przypadku ? Tu, gdzie mieszkam, raczej nie ma błota ani kaszy, bo śnieg po prostu nie padał, a jak padał to przy moim porannym spacerze już zazwyczaj jest wymieciony. Mam buty trekkingowe, więc nie ma żadnego problemu z poruszaniem się w taką pogodę, jak już coś spadnie, a całkiem niedawno byłam bardziej na południu - w Krośnie ? i było super chodzić na nogach, jakoś tam siebie na rowerze nie wyobrażam w taką aurę!
Korzystając z okazji i możliwości radosnego spamowania w moim wątku, życzę wszystkim wspaniałych chwil na rowerach na zewnątrz, na trenażerach i rowerach na siłowni tej zimy, sezonu trwającego co najmniej przez 10 miesięcy (a dla Prawdziwych Kozaków przez cały rok!) i bicia kolejnych rekordów oraz zwykłej radości z każdej jazdy. Standardowo także życzę zdrowia i zupełnie bezkolizyjnej jazdy ?

Ja mam swoje plany na nadchodzący rok, ale aż boję się o nich głośno myśleć, jeśli chodzi o rower. Może się okazać, że moja "forma" będzie przydatna w połowie roku! ? Nie, nie będę jeździła po Górnym Śląsku ani Małopolsce, ale dla mnie jest to coś o wiele bardziej wymagającego i nieosiągalnego w momencie, kiedy klepię ten post w ciepełku domu rodzinnego ? ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na siłkę to trzeba trochę mobilizacji no i też wiedzy co tam się robi. Machanie ciężarami aby machać przynosi mierne efekty. Najlepiej skonsultować swoje treningi z trenerem raz czy dwa lub bardziej doświadczoną osobą :)

 

Ja mam rowerek stacjonarny jeszcze w domu. Na zimowe wieczory odpalam serial, siadam na rowerek i jadę przez godzinę :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...