Skocz do zawartości

Szczytna - Wałbrzych - czy to trudna trasa?


Rekomendowane odpowiedzi

80 km/h nartostradą... Teraz rozumiem dlaczego kask jest Ci niezbędny :) . Ja nawet nie mam takich przełożeń, żeby wykręcić więcej niż 60. Na asfalcie  - oczywiście... Chociaż... sprinterzy i torowcy pewnie by paczkę dali radę :).

Ale mnie ostatnio bardziej fascynuje utrzymanie rozsądnej średniej w niekorzystnych warunkach. Np. pod wiatr o 10 min szybciej niż z, na 70 km. Sam się zastanawiam, jak to możliwe? Może się kiedyś spotkamy i na forum niepublicznym wyciągniemy właściwe wnioski? ;) 

Ponad kilometr do góry, to ładnie. Z Radomia trzeba by przejechać ponad 200 na południe, żeby tyle zaliczyć.

Chociaż... w rzeczywistości wygląda to czasem inaczej niż na mapach. Trasa zupełnie płaska, mapy gooogle nawet nie uwzględniały przewyższeń, a kilka hopków takich, że nie dało rady ruszyć pod górkę. Trzeba było z górki i zawrócić :)

Odnośnik do komentarza

@Jancio - 80 to było chyba gdzieś na asflacie. Nawet nie wiem w którym to momencie  :D

Nartostrada bałem się w ogóle jechać, a co dopiero z taką prędkością  :o Ale jak już ruszyliśmy to emocje zagłuszyły rozsądek  :P

@Pepe - dzięki.

Swoją drogą minimalna prędkość to ok. 4-5/h bo miejscami było całkiem stromo.  :D W sumie tylko raz trzeba było prowadzić pod górę bo nie dość, że stromo to jeszcze kamienie. Tylne koło się ślizgało, przednie unosiło.  :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...