Skocz do zawartości

Rower crossowy do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

W tym budżecie to chyba nie będzie wielkich różnic co kupisz. Im lepszy producent tym gorszy osprzęt. Myśle, że przy tej cenie Unibike bym brał, bo on może już mieć coś lepszego.

Jakieś konkretne modele? Unibike Flash i Prime GTS nie prezentują nic ciekawszego :/. Z ważniejszych zmian mają V-brake'i zamiast tarczówek.

Odnośnik do komentarza

Czego tak w ogóle oczekujesz? Za tą kwotę będziesz miał albo jednego z "królów allegro" z lepszym osprzętem albo znaną markę z gorszym osprzętem, ale może lepszą gwarancją.

 

Po prostu nie wiem czy znajdę coś lepszego w tej cenie. Chyba zdecyduję się na tego krossa. Mam ledwo 14 lat, ~165cm wzrostu. Co do rozmiaru celować w ramę 17" czy większą 19"? (Koła 28")

Odnośnik do komentarza

Czego tak w ogóle oczekujesz? Za tą kwotę będziesz miał albo jednego z "królów allegro" z lepszym osprzętem albo znaną markę z gorszym osprzętem, ale może lepszą gwarancją.

Tylko na co gwarancja? Jeszcze nie słyszałam, żeby komuś Lazaro czy Kands się zepsuły. Natomiast Krossy i owszem. Napiszę po raz trzeci z rzędu na forum (zaraz mi ktoś wyjedzie, że sponsorowane posty wrzucam :p), że królowie Allegro rządzą. Miałam dwóch, przerzuciłam się dopiero na rowery dwa razy droższe, bo na tańsze niespecjalnie widziałam sens.
Odnośnik do komentarza

Tylko na co gwarancja? Jeszcze nie słyszałam, żeby komuś Lazaro czy Kands się zepsuły. Natomiast Krossy i owszem. Napiszę po raz trzeci z rzędu na forum (zaraz mi ktoś wyjedzie, że sponsorowane posty wrzucam :P), że królowie Allegro rządzą. Miałam dwóch, przerzuciłam się dopiero na rowery dwa razy droższe, bo na tańsze niespecjalnie widziałam sens.

 

"Królowie Allegro"... jakieś konkretne propozycje?

Odnośnik do komentarza

To właśnie jeden z przedstawicieli rodziny królewskiej ;) Pozostałe marki to Kands i Spartacus. Ale chyba cenowo Lazaro najlepszy.

Osobiście za te pieniądze wolałabym Lazaro Integral V3 na pełnym Alivio i z hamulcami VB, które preferuję (do moich potrzeb wystarczają). Tak że w zasadzie wybór jest Twój: czy lepszy osprzęt (Integral), czy tarcze (Elitary). Cokolwiek weźmiesz do normalnej jazdy będzie zadowalające :)

Odnośnik do komentarza

To właśnie jeden z przedstawicieli rodziny królewskiej ;) Pozostałe marki to Kands i Spartacus. Ale chyba cenowo Lazaro najlepszy.

Osobiście za te pieniądze wolałabym Lazaro Integral V3 na pełnym Alivio i z hamulcami VB, które preferuję (do moich potrzeb wystarczają). Tak że w zasadzie wybór jest Twój: czy lepszy osprzęt (Integral), czy tarcze (Elitary). Cokolwiek weźmiesz do normalnej jazdy będzie zadowalające :)

 

Dzięki za pomoc. Zdecydowałem że wystarczą mi V-brake. Zamykam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...