Skocz do zawartości

Rękawiczki letnie - 50 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy, ale nie chodzi o sztywny budżet, tylko o jego 2x przekroczenie. Skoro ktoś szuka rękawiczek do 50 (i ciut więcej) to poza jego zasięgiem są rękawiczki za 99 zł

https://www.decathlon.pl/rkawiczki-rowerowe-airway-id_8358222.html 

69.99

 

Northwave jest ok. Robią też buty. Te są dość cienkie tj na foto tak wygląda, ale wcale to nie wada.

Odnośnik do komentarza

https://www.decathlon.pl/rkawiczki-rowerowe-airway-id_8358222.html 

69.99

 

Northwave jest ok. Robią też buty. Te są dość cienkie tj na foto tak wygląda, ale wcale to nie wada.

 

Moja opinia o przekraczaniu budżetu 2-krotnie dotyczyła propozycji użytkownika "ktokolwiek". To, że będą cienkie myślę że dla mnie osobiście wadą nie będzie z racji tego, że po wybojach typu leśne dróżki raczej nie jeżdżę i nie potrzebują grubej warstwy amortyzacji, a raczej pewnego chwytu. Dzięki za opinię.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki, szukając rękawiczek i próbując znaleźć sposób dopasowania rozmiaru bez fizycznego przymierzenia rękawiczek spotkałem się z dwiema metodami pomiaru obwodu dłoni. Jedna to pomiar obwodu dłoni w miejscu zaraz przy kciuku,  a druga to pomiar w końcówce śródręcza, gdzie "zaczynają się" pozostałe palce. Która z metod wg. Was jest prawidłowa?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spoko :) Czekam na opinię, zwłaszcza po kilkugodzinnej jeździe.

Na tą chwilę rękawiczki przetestowane na krótkich trasach, ale jeździ się w nich bardzo przyjemnie. Jakość wykonania bardzo dobra, szwy dobrze trzymają, użyte materiały też jak najbardziej w porządku. Jeśli ktoś kupowałby u tego sprzedającego to mała informacja - jeśli na aukcji użyte jest zdjęcie katalogowe, znaczy to że rękawiczki nie budzą żadnych zastrzeżeń i nie ma się do czego przyczepić (moje były w fabrycznym opakowaniu). Jeśli natomiast są dodatkowe zdjęcia to one przedstawiają stan faktyczny rękawiczek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...