Skocz do zawartości

MTB 29” 4000-4500zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje roweru w kwocie do 4000zł (+ - 500zł).

Jazda w terenie, drogi szutrowe, leśne duktu w mazurskich lasach. Odcinki od 30 do 70km.

Od czasu do czasu może jakieś zawody w Maratonie np. Mazovia.

Pierwsza opcja była Merida big nine 500 ale w miarę jedzenia apetyt rośnie.

W chwili obecnej mam kilka typów:

Cube Atention Acid

Focus Black Forester

Cube Atention SL

Kelly’s gate 70 90

Merida big nine 500 lite

Może macie jakieś swoje propozycje.

 

Jeżeli jesteście w stanie w jakiś sposób pomoc koledze to z góry wielkie dzięki .

Odnośnik do komentarza

Kellys Gate jako jedyny ma dwie sztywne osie i w zasadzie brak słabych stron, może oprócz wagi ramy. Ktoś znalazł też bardzo fajnego Cube Reaction Pro w dobrej cenie. Zobacz ten wątek:
https://roweroweporady.pl/f/topic/4126-mtb-ht-na-maratony-do-4000zl/?hl=%2Bkellys+%2Bgate+%2Bsztywne+%2Bosie&do=findComment&comment=34269
W zeszłym roku można było znaleźć bardzo fajny Specialized Epic HT 2017 za 5600 na sztywnych osiach i Rebie. Może gdzieś jeszcze mają.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej, Kelly’s gate 90 udało mi się coś złapać w sklepie internetowym. Z tego co mi wiadomo to była ostatnia sztuka. Po pierwszych 300km, hmm, bajka. Żaden podjazd nie jest problemem, przełożenia Ok. Amortyzator super. Trochę siedzisko nie takie. Wcześniej miałem Krossa Hexagon R3i nie ma czego porównywać. Wczoraj w terenie pierwsze 70km w fajnym tempie. Nic tylko jeździć.Rowerek polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...