Skocz do zawartości
MCNEO

Rower elektryczny dla osoby ważącej około 130 kg...

Polecane posty

Poniekąd masz rację, ale ja tylko logicznie zinterpretowałem posty, że skoro w sierpniu ważył 130-135, teraz już +135, a jeszcze chce wozić do 20 kg tygodniowych zakupów (mniemam że przynajmniej w dużej części jedzeniowe) to mhmm, ekhmm, o schudnięcie może być mówiąc delikatnie ciężko 😉

No przecież to dlatego, że nie miał tego roweru 😉 Tak serio, nie będę się tu silić na mądrości. Miałam tylko jednego kolegę o takiej wadze, ale jego podejście do niej jest niecytowalne (choć bez inwektyw), podobnie jak kilku innych osób z nadwagą, które w większości mają tonę kompleksów, jednak na każdym kroku (niepytane i nie prowokowane - chyba że byciem szczuplejszym) czują wewnętrzną potrzebę dowodzenia mi, że są szczęśliwe i całkowicie pogodzone ze swoją wagą, bo XXL też może być piękne, a ja mam spaczoną wizję świata przez media i internet. Nic im nie mówię, bo nie widzę sensu. Współczuję wieloaspektowo w milczeniu... Bo u mnie jedynie pogranicze nadwagi i normalności zaczyna już rodzić niezgodę i motywację do tego, aby coś robić. Szczególnie, że ta różnica między okresami, gdy się ruszam i gdy tego nie robię, jest kolosalna.

Co do mojej wagi to się waha pomiędzy 128 a 135 kg, albo te wagi domowe tak ważą :) .

4 godziny temu, ktokolwiek napisał:

Tak się spytam z ciekawości. Nie lepiej skuter jakiś przy tych parametrach wagowych? Np. elektryczny.

Na skuter potrzebuje prawo jazdy, którego nie mam i nie będę wyrabiał.

Dnia 7.12.2018 o 15:12, ktokolwiek napisał:

Nawet do 50 cm lub elektryczny o niskiej mocy? Na to w Niemczech też potrzebne uprawnienia? 

Niestety tak. 

Kochani, MCNEO chce kupić elektryczny rower, a nie skuter, dajcie spokój. Skutery są spoko, ale nie wstawicie go do mieszkania, czy nie pojedziecie nim po drodze rowerowej (przynajmniej w Polsce).

Jeżeli chodzi o wybór, to nadal najlepiej wypada moim zdaniem Winora, jeżeli tylko stylistyka ramy Ci się podoba, a pewnie tak jest, bo inaczej byś go tutaj nie wrzucał 🙂

14 minut temu, lukasz.przechodzen napisał:

Kochani, MCNEO chce kupić elektryczny rower, a nie skuter, dajcie spokój. Skutery są spoko, ale nie wstawicie go do mieszkania, czy nie pojedziecie nim po drodze rowerowej (przynajmniej w Polsce).

Jeżeli chodzi o wybór, to nadal najlepiej wypada moim zdaniem Winora, jeżeli tylko stylistyka ramy Ci się podoba, a pewnie tak jest, bo inaczej byś go tutaj nie wrzucał 🙂

Tyle, że Winora to limit 150 kg, a Herkules 180 kg. 

Czy Winora da rade czasem na przeciążeniach ponad 150 kg ?

Witam,

Panowie a co powiecie na taki Rowerek :)

Zaintrygował mnie tutaj system napędowy i zmiany biegów 😵

Pytanie czy zda egzamin ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się