Skocz do zawartości

Cross do 1900 zł - wyprzedaż 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Korzystając z wyprzedaży chciałbym kupić rower, do ok. 1900 zł. Jazda do pracy po mieście, ale też lekki teren bo część trasy jest łąkową ścieżką. Do 20 km dziennie. Rekreacyjnie, nie potrzebuje super sprzętu. Ale nie chcę też kupić sprzętu niskiej jakości, ma starczyć na kilka lat. Waże 85kg, wzrost 190cm. Będą chciał zamocować fotelik Hamax Sleepy.

 

Udało mi się zawęzić wybór do tych modeli:

1. Romet Orkan 3 2016 (ok. 1450 zł)

2. Romet Orkan 3 2017 (ok. 1600 zł) Orkan 2016 i 2017 są sprzętowo identyczne, mają tylko inne opony.

3. Unibike Crossfire 2017 (ok. 1900 zł)

4. BTwin Riverside 900 (ok. 1800 zł) Nietypowy model i produkcji Decathlon, czy to dobra alternatywa?

5. Northtec Caledon DB AC (ok. 1800 zł) Czy linki puszczone w rurkach będą problemem w wypadku awarii?

6. Kellys Cliff 70 (ok. 1700 zł)

7. Unibike CROSSFIRE DISC GTS (ok. 1911 zł)

8. Unibike Flash GTS (ok. 1400 zł)

9. Spartacus Cross 4.0 (ok. 1450 zł)

 

Czy możecie doradzić, który byłby najlepszym wyborem? Lub który powinienem skreślić z listy?

 

Dodatkowe pytania:

Czy któraś marka ma problemy z serwisem? Czy poszczególne firmy różnie podchadzą do gwarancji i serwisu czy nie trzeba się tym przejmować?


Jestem zielony w temacie, poza tym co przeczytałem na forach przez ostatnie 2 tygodnie. Będę bardzo wdzięczny za porady! 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...