Skocz do zawartości

Siodełko do szosy za 100 zl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siodełko przyszło przedwczoraj. Na razie przetestowane zostało na niedalekim dystansie 4x po 17 km ( dojazd do pracy) i muszę przyznać, że jest wygodne. Po pierwsze czuć wyraźnie większy komfort niż w poprzednim. Pierwszy pozytywny aspekt to brak powstawania otarć, druga sprawa to brak dyskomfortu podczas jazdy z wykorzystaniem dolnego chwytu. Trzecia dobra strona to wygląd, co prawda jest to kwestia gustu, ale się mi się bardzo podoba wizualnie. Po czwarte cena, nienadwyręża portfela. Faktem jest, że ciężko jest ocenić wygodę siodełka po przejechaniu tak niewielkiego dystansu, dlatego też zamieszczę moją opinię po jednorazowym przejechaniu 50-100 km.

Odnośnik do komentarza

Super, bardzo się cieszę. Mam podobne odczucia, ale też przyznaję, że jeszcze setki na nim nie zrobiłam. Natomiast prawdą jest, że dolny chwyt dzięki temu uginającemu się pod ciężarem nosowi, wreszcie nie rodzi u mnie dyskomfortu. W ogóle wydaje mi się, że to jedno z najbardziej elastycznych siodełek, z jakimi miałam w życiu do czynienia (nie mylić z jakimś sprężynowaniem itp.).

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Ja również zastanawiam się nad zakupem tego siodełka (Wittkop Medicus Race 7.0), ale mam jedno pytanie. Czy ktoś mógłby odnieść się do informacji, że poszycie siodełka zrobione jest z materiału, który szybko mechaci i niszczy spodenki? Kilka razy czytałem takie opinie, a w sumie to jedyne co powstrzymuje mnie przed jego zakupem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...