Skocz do zawartości

Lazaro Integral czy Kands Maestro


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestes statystyczna i proporcjonalna (nie za krótkie nogi nie za krótkie ręce i kadłubek własciwy ;) ) to 17" rama

tu masz dwa wybory - oba na bardzo przyzwoitym alivio:

https://allegro.pl/2018-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-men-17-i7231733921.html- taki cichy "nińdziaj" na v-brejkach

https://allegro.pl/2018-lazaro-elitary-v3-alivio-27s-hydraulika-17-i7250714870.html- taki mini król na wypasie z tarczami hydraulicznymi.

i niestety nie występujący w opcji męski 17 cali TYLKO damka

https://allegro.pl/rower-kands-avangarde-28-model-2018-deore-nowosc-i7489381813.html- "król" osprzętu ;) - takie pół oczka wyżej niż elitary

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie brałabym Lazaro Integral V3 :) Mam tyle samo wzrostu i przez kwartał (ok. 1000km) używałam męskiego Spartacusa 17" (to bardzo podobne rowery), więc śmiało polecam :)

Rowery polecane Ci w sklepie mają znacznie gorszy osprzęt. Do tego dochodzi walor estetyczny, dlatego chyba nie ma się co zastanawiać. Weź tylko pod uwagę, że białego nigdy nie doczyścisz na tip top ;)

Odnośnik do komentarza

To już kwestia Twojej psychiki i "piniondzów" - emocje rozpakowywania wybranego świadomie roweru na 2-letniej gwarancji, pachnącego świeżością fabryczną i dostarczonego pod same drzwi (i to już w przyszłym tygodniu ;) !!!) mogą być zniewalające ;) (tym bardziej że Cię na niego stać), wybór zaś przechodzonego, z wysiedzianym siodełkiem i z parametrami w które musisz uwierzyć na słowo sprzedającemu (bo się nie znasz ...) i za którym musisz jeszcze popatrzyć, pobiegać i poprzebierać (a sezon w pełni ...) - to nie musi już byc takie ekscytujące.

Krótko - wybór nalezy do Ciebie ;)

Powyższe to takie lekko z humorem podsumowanie co Cie czeka.

Odnośnik do komentarza

Może poczekaj z takim zakupem do następnego razu, jak się już podszkolisz na Lazaro ;) Do normalnej jazdy Integral V3 to według mnie aż nadto i szkoda pakować się w coś niepewnego. Może oczywiście się udać, jednak Twoje 164cm to jednak dodatkowe utrudnienie (mniej chodliwy rozmiar ramy). Dodam jeszcze, że im droższy rower, tym droższy serwis, co warto mieć na uwadze. Czasem są to różnice drobne i warte dopłaty, czasem wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tego Spartacusa miałam i niczego mu zarzucić nie mogę, jednak gdybym dziś stała przed takim wyborem, do Lazaro przekonują mnie piasty z maszynowymi łożyskami. Jeśli jednak idzie o kolor, to według mnie grafitowy Spartacus jest nie do przebicia - nie jest jeszcze czarny, a za to nie znać na nim każdego brudu czy kurzu, jak na białym.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...