Skocz do zawartości

Rower Crossowy w granicach 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić mój pierwszy rower po tym z komunii :) mam wybrane dwa modele :

- http://infinitibike.pl/glowna/19-spartacus-cross-40.html#/dla_kogo-meski/rozmiar_kol-28_/kolor-czarny_mat/rozmiar_ramy-21

- https://allegro.pl/2018-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-men-21-i7231762444.html?fromVariant=6973387385

Wychodzę z zapytaniem który rower z nich wybrać jestem otwarty na inne propozycje, ale rower raczej chce kupić nowy na pewno nie chce składać roweru od zera.

Myślę, że raczej będę głownie jeździł po asfalcie,  ścieżce rowerowej z kostki brukowej ewentualnie jakaś droga szutrowa. Ramę wybiorę 19" albo 21".

Odnośnik do komentarza

Witam !!! Kupiłem rower z Twojego linku infinitibike.pl, tylko z ramą 19" - biały i jest to jak dla mnie po 10 latach jeżdżenia na " góralu" REWELACYJNY rowerek :) :) :) . Szukałem, porównywałem, czytałem na forach około miesiąca, w końcu trafiłem na tę stronkę o poradach rowerowych. Tu uzyskałem sporo potrzebnych info jaki  rower kupić pod moje preferencje (waga 100kg). Chciałem kupić inny bike na innej stronie, ale jak piszesz wyżej czekałem na czas po komunii, ale mojego syna. Kiedy był ten czas to rowerka już nie było na magazynie. UPSSS :( :( :( . Wybór padł na SPARTACUSA 4.0. I to był bardzo dobry wybór :D :D :D . Podoba się każdemu ze znajomych, wygląda rasowo. Mimo, że kolor biały jest wrażliwy na brud, to efekt wizualny porządny. Wysłany był kurierem, wszystko porządnie zapakowane i wysłane. Co do mechaniki osprzętu to mankamentem okazały pedała, za mocno skręcone (nie obracały się prawie, zostały poluzowane, ale dalej cosik było nie tak, po paru kilosach zaczęły chrobotać na łożyskach), poszły do wymiany. Reszta - przerzutki, klamko-manetki, siodełko, w kierownicy wymieniłem mostek na regulowany ze sklepu infinity, 110cm firmy UNO ok. 60PLN (bardziej wyprostowana pozycja - kręgosłup zdrowszy), osprzęt pracuje precyzyjnie, pewnie, tylko szum opon. Jak zadzwonisz na numer kontaktowy infinity to zgłosi się Pani Natalia i z nią wszystko załatwisz, pomoże dobrać dla Ciebie co potrzebujesz (pytaj o gratisy - bidon ISOSTARA dostałem) - SUPER POMOCNA OSOBA. Jeżeli potrzebujesz mostek j.w., to rozmawiaj o nim już podczas zamawiania, może pójdzie w cenie zakupu. Ja jestem z rowerka super zadowolony, jeżdżę nim od maja 2018, oby odpukać nic się w nim nie zepsuło i oby mieć jak najwięcej czasu na jazdę nim. Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...