Skocz do zawartości

Sorry za brak odzewu (TdP)


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za brak odzewu, jeśli ktoś coś do mnie pisze, ale jestem z synem na Mini Tour de Pologne Cup młodzików, codziennie na tym samym etapie co zawodowcy, codziennie w innym mieście i nie mam czasu odpisywać i śledzić forum. Odezwę się ewentualnie po zakończeniu TdP.

 

Jeśli to kogoś interesuje to wyniki Marka Kapeli były takie:

 

1. Kraków, 28-ósme miejsce (brał udział w kraksie)

2. Katowice, 2-gie miejsce

3. Zabrze, 3-cie miejsce

4. Szczyrk, wspinaczka pod Orle Gniazdo, 2-gie miejsce

 

Jest obecnie 3-ci w klasyfikacji generalnej. Jutro ostatni etap młodzików w Bielsku-Białej.

 

Na każdym etapie startuje ok. 100 zawodników, w tym większość czołówki w Polsce w tej kategorii wiekowej.

 

Wyniki tu:
http://minitourdepologne.pl/


Po 4-tym etapie tu:
http://minitourdepologne.pl/wp-content/uploads/2018/08/Klasyfikacja-generalnaCH-3.pdf

Odnośnik do komentarza

o widzisz, byłem ze swoimi młodymi ale pokibicować (wstyd się przyznać ale pierwszy raz na TdP), w sobotę w Krakowie i tak tylko wsłuchiwałem się jak tam młody Kapela sądząc że to będzie pierwsza trójka. Ale widzę, że jakiś pech się zdarzył.

Powodzenia życzę jutro!

 

ps. bardzo fajna impreza, i fajnie to ogarnięte. Córkom też się podobało i lekko je nakręcałem widząc ścigające się dziewczyny. Kto wie, może coś z tego będzie :)

Odnośnik do komentarza

Tak, Hubert obecnie poza zasięgiem. Nie jest to przepaść, zwykle długość 1-2 rowerów. Ale na razie jest to zabawa. Dystanse są króciutkie. Od przyszłego roku przechodzą do kategorii Junior Młodszy i tam już nie ma zabawy tylko wyścigi na dystansie bliskim 100 km i tam się wszystko okaże.

Jako ciekawostkę podam że na segmencie Stravy z wczorajszego etapu pod Orle Gniazdo, Marek, 14-latek, pokonał zawodowców Przemka Niemca, Łukasza Owsiana, Bernasia i Piaskowego :)
Jego predyspozycje to etapy górskie, czasówki, finisze pod górę i ucieczki na podjazdach. Przy 180 i 63 wagi nie jest to typ sprintera.

Odnośnik do komentarza

Wielkie brawa i szacunek dla Marka!

 

 Ale na razie jest to zabawa. Dystanse są króciutkie.

 

Dobrze, że to rozumiesz i mam nadzieję, że Marek również. Niestety znam mnóstwo przykładów narciarzy biegowych, którzy "kosili" będąc nastolatkami, a jak zaczęła się ciężka praca pokończyli kariery, bo się okazało, że talent to nie wszystko (oczywiście nie wszystkich można wrzucać do jednego worka, często decydują też aspekty finansowe czy inne zainteresowania tych młodych ludzi).

 

Zdrówka Jacku!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...