Skocz do zawartości

Kupno opon, pytanie o rozmiar


Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie posiadam opony szosowe 28" 700x38C. Przymierzam się do kupna i znalazłem bardzo interesujące w odpowiadającej mi cenie opony, aczkolwiek nie wiem czy będą pasowały stąd pytanie czy opony 28" 700x40C będą pasowały w miejsce moich obecnych ? Czy rozmiar musi być taki sam, od razu dodam, że jestem zielony w tym temacie i nie mam pojęcia czy te parametry mają jakieś istotne znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :) 

 

Jeszcze dodam, że opony nad których zakupem się zastanawiam to Schwalbe Land Cruiser HS 450, 28x1.60 700x40C. Jeśli jestem w błędzie to czy zaproponujecie jakieś alternatywne opcje opon?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie samych opon Ci nie powiem, bo mam małe doświadczenie. W każdym razie jeśli idzie o szerokość, gdzieś znalazłam, że producent twierdzi, że wejdą tam nawet 1,95. Tego może bym nie próbowała tak w ciemno, bo w internetach różne rzeczy można znaleźć, ale raptem rozmiar większe podejrzewam, że bez kłopotu.

Jak coś, to na przyszłość wystarczy wykonać jeden telefon pod numer: 733226413 i tam na pewno od ręki będą wiedzieć, jak duże opony można wpakować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...