Skocz do zawartości

1000zł. Dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje roweru do 1000zł max. Nowy, lub używany w dobrym stanie. Byłem w decathlone i widziałem tam Btwin Rockrider ST 100 (https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-st100-275-id_8400335.html) i zastanawiam się nad jego kupnem. Ale gdy patrzyłem na internecie znalazłem takie coś jak Sektor Firefox (http://rowery.shop.pl/index.php?route=product/product&path=20_61&product_id=526&sort=p.price&order=ASC) i zastanawiam się czy ten rower się do czegoś nadaje? Lepiej kupić btwina czy tego sektora, a może polecacie lub macie coś innego na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza

Hej,

od ok 2 tyg mam tego rokrajdera st 100. Przesiadłem się z 25-cio letniego victusa i czuję się jakbym wsiadł z drezyny do pendolino. Oczywiście nie mam porównania z lepszymi i droższymi rowerami ale na ten moment rokrajder się spisuje. Jeżdżę nim do roboty 3-4 x w tygodniu 15 km w 1 stronę po asfaltach i szutrach i póki co trzyma się kupy. Relacja cena / jakość wg mnie przyzwoita.

 

zalety jak dla mnie:

- koła 27,5

- jest jakiś amortyzator, coś tam daje

- rama

 

Wady:

- manetki przerzutek - takie "okręcane" a nie na guziczki

- niezbyt precyzyjna przerzutka tylna

- przełożenia jak dla mnie za mało trekkingowe - jeżdżę zwykle na przedostatnim lub ostatnim biegu (30-35 km/h) ale na ten moment to i tak szczyt mojej wydolności więc korbę wymienię z czasem

 

generalnie w tej cenie chyba wziąłbym jeszcze raz gdyż potrzebuję wołu roboczego a nie wypasionego roweru do lansu

pozdro

Odnośnik do komentarza

Z tym marketowym złomem o nazwie przeglądarki nawet się nie wygłupiaj.

 

@Krzysztofer, tym rowerem powyżej (tzn. Sektorem) to można mówić o lansie chyba tylko wśród dzieci pierwszokomunijnych z biednej dzielnicy. Bo obawiam się, że te z bogatszych domów już by się nie nabrały. Ewentualnie wśród starszych ludzi na wsiach, gdzie jakikolwiek rower bez rdzy jest uważany za lanserski, tak samo jak każdy rowerzysta w kasku za pro ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...