Skocz do zawartości

Pulsometr ANT+ na dwa urządzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie znalazłem podobnego tematu więc postanowiłem napisać. Jeśli jednak jest gdzieś na forum taki temat to poproszę o link. Do rzeczy... Otóż mam licznik Sigma ROX 10 GPS z pulsometrem i chciałbym jednocześnie przesyłać dane z opaski na klatkę piersiową do licznika oraz do telefonu z modułem ANT+. Czy ktoś stosuje podobne rozwiązanie? Można jednocześnie używać jednego czujnika na dwóch urządzeniach?  

Odnośnik do komentarza

Jeśli opaska działa w technologii ANT+ to nie ma problemu. Czujniki ANT+ można sparować z wieloma odbiornikami.

To urządzenia Bluetooth Smart mogą się łączyć tylko z jednym odbiornikiem.

 

Tapatalk'd

 

Dzięki za odpowiedź. Masz pewność, że ta opaska będzie z 2 odbiornikami jednocześnie współpracować?

Odnośnik do komentarza

Szukałam kiedyś podobnego rozwiązania i niestety nigdy nie znalazłam, podobnie jak i z modułem BT. Po wielomiesięcznych poszukiwaniach do przedwczoraj myślałam nawet, że to w ogóle nie jest możliwe, aż @kudl4t4 napisała, że ma takie słuchawki, które obsługują dwa urządzenia na raz. Natomiast o pulsometrze niestety nic mi nie wiadomo.

Może powinnam doprecyzować.

Obsługuje w sensie, można się sparować. Czyli pamięta dwa urządzenia, nie trzeba kombinować z przełączaniem, ustawianiem. Ale aby jednocześnie do dwóch w tym samym czasie nadawała to nie.

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A widzisz, to w sumie żadne mecyje, bo tanie słuchawki z Lidla (ok. 90zł) też mam sparowane z trzema urządzeniami. Czyli tylko ANT ma tę cudowną właściwość z jednoczesnymi dwoma odbiornikami :)

No proszę.

A mnie się wydawało, że to taki super feature. ;-)

Generalnie nigdy wcześniej nie był mi potrzebny, może dlatego nie zwracałam na niego uwagi wcześniej.

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...