Skocz do zawartości

Rdza na kasecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio na rdzę znalazłam genialny patent, a zowie się... Cilit Bang Kamień i Rdza do WC :D Biorę troszkę na patyczek do uszu i przecieram nalot - znika w okamgnieniu.

Decathlonu też bym specjalnie nie winiła. Po pierwsze ich serwis nigdy nie powalał. Po drugie jakość części w tanich rowerach wszędzie jest taka sama. Po trzecie właśnie to świadczy o wartości Decathlonu, że reklamację zapewne Ci uznają, w przeciwieństwie do Krossów i Rometów oraz dziesiątek pospolitych sprzedawców, którzy odpiszą coś w stylu, że rower używany był nieprawidłowo, że w karcie gwarancyjnej jest zapis taki i śmaki, że zużycie napędu jest naturalne, że - jednym słowem - Twoje zaniedbanie i łańcuch należy smarować.

Odnośnik do komentarza

Po napompowaniu nie uznają reklamacji ;) Tymczasem Decathlon ma naprawdę fajne podejście do klienta i czasem warto poczekać.

Ja ostatnio miałam taką sytuację (nie z nimi), że napisałam do sprzedawcy, że sprzedał mi koła, do których nie mogę użyć adapterów. Niestety, złożyło się tak, że byłam międzyczasie w Krakowie, więc odwiedziłam jedyny w Polsce serwis tychże kół. Stwierdziłam, że jak mi tam powiedzieli, że jakiejś tam przejściówki producent po prostu nie daje w zestawie i trzeba zapłacić za nią ok. 80zł, to po prostu zapłaciłam, przekonana, że przynajmniej oszczędziłam na przesyłce w obie strony. Dzień po tym odpisał mi sprzedawca, że proszę przysłać koło, to oni to zrobią i odeślą mi już na swój koszt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...