Skocz do zawartości

Kurtka czy bluza do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to Decathlon, to nie sugeruj się, że skoro masz rzecz A w rozmiarze M, to znaczy, że rzecz B też powinna mieć rozmiar M. Mam kilka rzeczy z Deca - jedynie w S nie wchodzę, poza tym mam M, L i XL, a ze stanikiem to mi się zdarzyło, że nawet w L się nie wcisnęłam do przymiarki :D Nie wiem, skąd to się u nich bierze, ale tak mają i każdą rzecz warto dopasować osobno :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozmiarówka w Decathlonie to tragedia, mierzyłem chyba z 5 koszulek i 5 bluz/kurtek i żadna nie pasowała. Żadne dwie nie były takie same. Jak były dobre w klatce, to w szyi mógłbym dwie własne wsadzić, raz xxl za duża, raz za mała. Problem zresztą nie tylko mój, wiele osób narzeka.

 

Co gorsza większości nie było na stanie, więc musiałem zamawiać i zwracać.

Odnośnik do komentarza

Ja już się nauczyłam i zamawiam kilka rozmiarów tej samej rzeczy (no, oczywiście bez tych, które ewidentnie nie są na mnie :p). Zdarzało się już tak, że był rozmiar dostępny, ale nim zamówienie dotarło, a ja przymierzałam, to produkt znikał ze sprzedaży. Więc teraz kupuję, jak leci, paczka przychodzi, mierzę, zostawiam, co potrzebne i cały wielki tobół zabieram do sklepu, gdzie wydają od ręki pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...