Skocz do zawartości

Kurtka czy bluza do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak poszukać to się taniej znajdzie. Pamiętam że z Brubecka to kosztowało jakoś koło 200 złotych co uważam za bardzo wygórowaną cenę. Ja jednego dnia napatoczyłem się w Decathlonie na taki cienki golf z suwakiem na przecenie za jakieś rozsądne pieniądze, wydaje mi się że za 60-70 zł. Jak się wrzuci hasło techwool w wyszukiwarkę w Decathlonie to pokazuje produkty z merino które oferują.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio zaszalałem w sklepie sportowym . Nabyłem właśnie kurtkę i bluzę Hi-Tec , bluzę Iguany , bluzę Elbrusa . Oddychające , przeciw wiaterkowi i deszczowi . Do tego kiedyś w pewnym bardzo znanym markecie nabyłem koszulki rowerowe i spodenki z pampersem . Jak na razie wszystko zdaje egzamin i nie mam na co narzekać . Wszystko jest zależne od rozpiętości naszego budżetu i gustu . Wybór sklepów i marek jest strasznie duży .

Odnośnik do komentarza

Craft niby jest czołową firmą ale zalecam przymierzyć wszystko od nich zanim się coś kupi. Mierzyłem już setki ciuchów rowerowych z dziesiątek firm i jest jedna firma której kroje i sposób szycia mi nie odpowiadają i nic na mnie dobrze nie pasuje i jest to właśnie Craft. Może jestem wybredny albo jakiś niestandardowy ale tak jest. Ski Team jeśli masz go gdzieś w pobliżu ma zawsze dużo Crafta. A testami w prasie która żyje w 90% z reklam za bardzo bym się nie sugerował.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Drogo mnie ja na razie nauka szukania optymalnego ubioru kosztuje . Kupiłem kurtkę Rogelli Pesaro..... przy 6 C i silnym wietrze przewiało mnie jak diabli , a miała chronić od wiatru , zwykła wiatrówka zdecydowanie lepiej chroniła , teraz zamiast przyjemności z jazdy kilka dni koniecznego odpoczynku. Jednym zdaniem reklama sobie życie sobie a kasa leci .. Zamówiłem teraz bluzę , ale jakoś bez przekonania . No cóż nie ma gotowych poradowych "zestawów"  dla amatorów , więc nauka kosztuje . 

Odnośnik do komentarza

Jak jeździsz powoli i spokojnie, tak żeby się nie spocić, to kurtka.

Jak będziesz jechać dynamicznie, forsownie, to lepiej bluza.

W sumie sobie to zapiszę bo niby faktycznie mądra teoretycznie, oczywista oczywistość i  a lepiej gdy ktoś jednak podpowie (poważnie). Jednak przeglądając kątem oka w moim przypadku tematy o ciuchach sprawa rozbija się o to czy to co kupujemy robi co ma robić (w dużej mierze kwestia ceny i jakości oraz sposób i dystans jazdy) bo wystarczy popatrzeć wpis wyżej od #spinoo (kwintesencja) i obydwaj macie rację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...