Skocz do zawartości

Kask rowerowy Kellys Blaze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zastanawiam się nad zakupem kasku jak w temacie. Kask jest prawie nowy i mam możliwość zakupić go w fajnej cenie (50 zł), ale mam pewną wątpliwość co do rozmiaru. Zmierzyłem obwód swojej głowy i wyszło mi 57 cm. Z tego co czytam kask ten oferowany jest w dwóch rozmiarach: S/M (54 - 57 cm), M/L (58 - 61 cm). I tutaj pojawia się wątpliwość, skoro mierząc obwód przylegającym do głowy centymetrem krawieckim wychodzi mi te 57 cm, to jaki rozmiar będzie odpowiedni? 57 cm mieści się w rozmiarze S/M, ale zastanawiam się czy nie będzie mocno uwierał szczególnie w ciepłe dni. Czy może lepiej wziąć rozmiar M/L i wyregulować go na minimum? Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że kask trzeba przymierzyć itd ale mieszkam w małej miejscowości i nie mam możliwości przymiarki. Liczę się z tym że kupuję trochę kota w worku, ale bardzo proszę o skupienie się na moim pytaniu S/M czy M/L.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Zastanawiam się nad zakupem kasku jak w temacie. Kask jest prawie nowy i mam możliwość zakupić go w fajnej cenie (50 zł), ale mam pewną wątpliwość co do rozmiaru. Zmierzyłem obwód swojej głowy i wyszło mi 57 cm. Z tego co czytam kask ten oferowany jest w dwóch rozmiarach: S/M (54 - 57 cm), M/L (58 - 61 cm). I tutaj pojawia się wątpliwość, skoro mierząc obwód przylegającym do głowy centymetrem krawieckim wychodzi mi te 57 cm, to jaki rozmiar będzie odpowiedni? 57 cm mieści się w rozmiarze S/M, ale zastanawiam się czy nie będzie mocno uwierał szczególnie w ciepłe dni. Czy może lepiej wziąć rozmiar M/L i wyregulować go na minimum? Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że kask trzeba przymierzyć itd ale mieszkam w małej miejscowości i nie mam możliwości przymiarki. Liczę się z tym że kupuję trochę kota w worku, ale bardzo proszę o skupienie się na moim pytaniu S/M czy M/L.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...