Skocz do zawartości

Cube - zakup


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

No i kupiłem dzisiaj rower, ale mam problem z przerzutkami. Z tyłu 1-4 się nie zmieniają i jest luz jak chcę zmienić. Kwestia regulacji? 5-8 chodzą bez problemu i z przodu 1-3 również.

 

Teraz zobaczyłem też, że opony są lekko popękane - foto.

 

No i z tyłu koło powinno mieć taki luz? Czy coś jest nie tak? - spójrzcie na filmiki.

 

https://youtu.be/NhFVxd8Zn3M

 

https://youtu.be/TpCw3o1Qhr4

 

e3c0b3c552de05273f95c4376eb3c5af.jpgbff4a7f982e4af0dfe3466be079c5e04.jpg2d5e2a382bc42a51e28761378e4c1bd6.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Opony to wiadomo, część eksploatacyjna i tak zmieniamy co jakiś czas.

Przerzutki trzeba wyregulować i zobaczyć. Może coś już linką nie halo.

 

Bajki o serwisie za 150zł jak widać można wsadzić...

Może sezon jeszcze wytrzymają. A te koło taki luz minimalny powinno mieć? Czy sztywno powinno być osadzone? Jutro podjadę do zakładu co zajmuje się rowerami i zapytam...

 

Ale się wkurzyłem. Zaraz się okaże, że tysiaka mogłem dołożyć i wziąć rower ze sklepu...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No tak jest z używkami bez osobistego zakupu. Co do opon faktycznie machnęłabym ręką, natomiast przerzutkę i koło trzeba sprawdzić. Pisałeś do faceta?

 

To z serwisem niestety wcale nie musi być kłamstwem. Dużo serwisów bierze kasę za głupoty np. sprawdzenie wyciągnięcia łańcucha albo zobaczenie z grubsza, czy rower działa na stojaku. Nikt nawet na niego nie wsiada. Ewentualnie dopompuje się koła, walnie smaru gdzie popadnie i bierze za to około 100zł. Jak do tego doliczyć koszt nowego łańcucha, to spokojnie mamy 150. Wiem, bo oddawałam kilka razy rowery i dopiero na tym forum dowiedziałam się na przykład tego, że linki wymienia się nie tylko wtedy, gdy się nagle zerwą :p W 2-3 serwisach nikt nie widział takiej potrzeby, nawet jeśli się rozwarstwiały.

Odnośnik do komentarza

Ktoś oszukał z tym serwisem za 150zł, nieładnie. Koło takiego luzu mieć nie może. Ja podjechałbym do serwisu, niestety to, co utargowałeś, pójdzie w serwis.

No bardzo nieładnie... Więc co do wymiany będzie przy kole i ewentualnie przerzutce?

 

@Elle pisałem to mówi, że co ja gadam i jak coś to kwestia regulacji musi być...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...