Skocz do zawartości

Pierwsza szosa za 1000 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

   Dzień dobry, może ktoś  na tym forum miał do czynienia  z taką szosówką,  i mógłby coś powiedzieć na temat głównie komfortu w takim rowerze?  Zależy mi, żeby pozycja podczas jazdy była maksymalnie komfortowa. Czy ta rama da mi to? Jakiej maksymalnej szerokości opony mogą się zmieścić w takim widelcu?   Spodobał mi się ten akurat rower, ponieważ mam 2 miejskie rowery Gazelle w domu i są super. Decydując się na szosę wymyśliłem że też fajnie by było kupić Gazelle (wiem że to może śmieszyć niektórych). Znudziło mi się już jeżdżenie tylko do pracy i w promieniu 20km od domu. Jeździłbym tylko po asfalcie, ale takie trasy do 100 km chciałbym zrobić ze dwa razy w tygodniu. Teraz robię ok 100 -150 km tygodniowo.

 Reasumując będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie, niestety mieszkam za daleko i nie mogę obejrzeć roweru osobiście. Zdaję sobie sprawę że rower może wymagać wymiany jakichś elementów.

 

markowy-rower-szosowy-gazelle-primavera-lemondka-i73931290461.html

Odnośnik do komentarza

   Dzień dobry, może ktoś  na tym forum miał do czynienia  z taką szosówką,  i mógłby coś powiedzieć na temat głównie komfortu w takim rowerze?  

Szosówka ze swojej natury nie ma być komfortowa tylko szybka. Ta co prawda ma wysoką główkę ale patrząc na tylną część ramy uważam, że to ścigacz.

 

Czy ta rama da mi to?

Z fusów niestety niewielu potrafi wróżyć.

 

Jakiej maksymalnej szerokości opony mogą się zmieścić w takim widelcu?

Zapytaj sprzedawcy niech zmierzy szerokość widelca bo ze zdjęć nic nie wynika. Patrząc na osadzenie tylnego koła to tam akurat jest niewiele miejsca. 

 

Jeśli Ci się podoba i Cię stać to możesz sobie kupić. Możesz trafić idealnie albo wtopić. Szanse są 50/50.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...