Skocz do zawartości

B'TWIN Ultra 920 AF rocznik 2018, Ultegra, Mavic Cosmic Elite


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia z jazdy po przesiadce z FB?

 

Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość. Średnie prędkości na tych samych odcinkach wzrastają momentalnie o 3-4 km/h i to bez większego wysiłku. Ale jeszcze nie testowałem go na moich głównych trasach treningowych, zobaczymy w weekend.

Generalnie pierwszy chyba BTWIN licząc od dołu cenowego bez oszczędności na częściach, gdzie w zasadzie nic nie trzeba wymieniać na dzień dobry.

 

Jest sztywny, zrywny, fajnie przyśpiesza i utrzymuje prędkość. Powyżej 30 km/h koła Mavic bardzo fajnie tną powietrze tworząc przyjemny dla ucha szum (zasługa wyższych obręczy).

 

Więcej wrażeń opiszę po weekendzie, bo wczoraj po porażce Polski z Senegalem nie byłem do końca w formie :D i organizm bronił się przed większym wysiłkiem :)

Odnośnik do komentarza

Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość. Średnie prędkości na tych samych odcinkach wzrastają momentalnie o 3-4 km/h i to bez większego wysiłku. Ale jeszcze nie testowałem go na moich głównych trasach treningowych, zobaczymy w weekend.

Generalnie pierwszy chyba BTWIN licząc od dołu cenowego bez oszczędności na częściach, gdzie w zasadzie nic nie trzeba wymieniać na dzień dobry.

 

Jest sztywny, zrywny, fajnie przyśpiesza i utrzymuje prędkość. Powyżej 30 km/h koła Mavic bardzo fajnie tną powietrze tworząc przyjemny dla ucha szum (zasługa wyższych obręczy).

 

Więcej wrażeń opiszę po weekendzie, bo wczoraj po porażce Polski z Senegalem nie byłem do końca w formie :D i organizm bronił się przed większym wysiłkiem :)

Te średnie to wzrosły w stosunku do czego? No i co na dzień dobry należałoby wymienić w T540?

Odnośnik do komentarza

A ja myślałam zawsze, że właśnie po takim meczu człowiek ma taki wk***, że zasuwa ze znacznie większą energią, niż trwając w błogiej radości z powodu solidnej gry reprezentacji :D Po meczu z Kolumbią pobijesz życiówkę :p

 

Bez kartonu wygląda nawet lepiej ;) Fajny pomykacz. Oby służył jak najdłużej. A co ze starym?

 

P.S. Widzę, że miejscówki do foto masz stałe.

Odnośnik do komentarza

Solidna gra reprezentacji? Skąd możemy widzieć jak to jest po solidnej grze reprezentacji? No chyba, że mówimy o innym sporcie..

No jeśli się kibicuje tylko reprezentacji i w ogóle nie patrzy na nikogo innego, można nie wiedzieć ;) Mam to szczęście, oglądam przede wszystkim piłkę klubową, a wobec reprezentacji od czasu Euro 2012 straciłam zaufanie i dotychczas jeszcze go nie odbudowali na tyle, aby się emocjonować jakimkolwiek meczem. Oglądam z ciekawości, że może kiedyś mnie zaskoczą i pokażą, że walczą (bo o umiejętności czy strategię nie mam ani trochę żalu).

Niestety, piłka nożna jest dla mnie znacznie ciekawsza niż kolarstwo. Za mało wyrafinowana jestem, aby zrozumieć strategie podjazdów, zjazdów oraz grupowych ustawek. Podejrzewam, że tak, jak dla Jacka futbol jest z grubsza bieganiem 20 chłopów tam i z powrotem, tak samo dla mnie wyścig kolarski to mniej więcej pedałowanie ściśniętego tłumu, z którego wygrywa ten, kto się lepiej pcha i dobrze umówił z kolegami ;) Oczywiście, żeby była jasność - każdy sport wymaga według mnie tytanicznej pracy i daleko mi do stwierdzeń typu: "no, ja bym tam poszła, to bym im wszystkim pokazała!" :P

 

Dla młodego oczywiście gratulacje :) Cokolwiek będzie robił w przyszłości, na pewno to, co robi teraz, nie jest bez znaczenia. I fajnie, że ma takiego ojca.

 

@ktokolwiek, musisz jeszcze mieć wyniki, bo inaczej Jacek nam ogłosi upadłość ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...