Skocz do zawartości

Wybór silnika do roweru


Rekomendowane odpowiedzi

"cwaniactwo i patologia", bo niektórzy robią z roweru skuter, ale to wystarczy tępić. Niemniej, dużo osób upraszcza problem, wrzucając wszystko do jednego worka.

 

 

To chyba najlepiej podsumowuje całość:
 

[...]

Jestem przekonany że moi przedmówcy nigdy nie używali silników pomocniczych ale mają z góry wyrobione zdanie.

[...]

 

Zgadzam się w całości. Miałem okazję użyć, diametralnie (byłem przeciwko) zmieniłem zdanie na ten temat i niemal jestem pewny, że kiedyś sobie taki kupię. Na Zachodzie wspomaganie nie budzi takiej emocji. Z drugiej strony tam rower zdecydowanie częściej jest kupowany w celach transportowych. U nas tak naprawdę to w dużych miastach raczkuje.

Ale wolę napęd elektryczny od spalinowego: czystszy i bardziej cichy oraz wymaga mniej konserwacji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Akurat taks się składa, że rowerami elektrycznymi zajmujemy się na co dzień, więc służymy swoją radą i pomocą, u nas można także wypożyczyć taki rower :)

Witaj kolego Activelo podaj jakiś namiar, e-mail, lub telefon coraz częściej Lublinianie pytają mnie o alternatywę przesiadki z roweru z pomocniczym silnikiem spalinowym na elektryczny, ja jestem zwolennikiem nowych rozwiązań a nie mam doświadczenia w napędach elektrycznych.

 

Andrzej Lublin

sp8npc@o2.pl

Activelo
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...