Skocz do zawartości

Najechanie samochodem osobowym na tył roweru.


Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z rowerzystą w przypadku, gdy samochód osobowy najedzie na niego z tyłu. Chodzi mi o najbardziej prawdopodobną sytuację, która najczęściej występuje (np. rower obróci się w powietrzu, a rowerzysta przeleci przez kierownicę). 

 

Może połamać np ręce jak na nie poleci, może sobie nabić guza jak ma kask, a bez kasku to już cała plejada do śmierci włącznie.

Odnośnik do komentarza

I o tym napisałem a pod etc. można podpiąć nawet wagę rowerzysty choć to poniekąd jest też jakby zawarte w prędkości obiektów. Parametrów mających wpływ na "pokaż jak latasz" jest mnóstwo. Podstawowy parametr to prędkości obiektów. Kształt samochodu też będzie miał znaczenie. Zapewne jest różnica pomiędzy kształtem samochodu sportowy, ciężarowy a oddziaływaniem na trajektorię lotu.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Kiedyś gdzieś (w sklepie Google play) widziałem grę, gdzie stymulowało się przypadki zrzucania manekina ze schodów, potrącenia i co tylko ktoś sobie wymarzy. Taka relaksująca apka To co zwróciło moją uwagę, to bardzo fajnie zachowana fizyka w grze. Jeśli interesują Cię podobne przypadki, poszukaj w necie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...